cześc mam pare pytań co do dyferencjału w losi xxx-s.
1. czy moge skręcic dyferencjal bez pierścienia uszczelniającego (tej takiej piankowej podkładki) bo nie moge nigdzie dostać nowej kompletnej śruby dyferencjału i tylko jedna mam w 100% kompletną a drugą mam taką:
http://www.scorpio-polska.pl/podrobnost ... &kat_typ=1tyle ze nie mam tej cienkiej podkładki,pierscienia co wczesniej wspomnialem... i nie wiem czy jesli skręce dyfer bez tego (łożysko oporowe itp. juz mam jakby co..) to moze się cos stać co mogłoby uszkodzić funkcjonalność dyferencjału ?
2. jaka jest różnica między tymi typami śrub dyferencjału:
a) z podkładkami:
http://www.scorpio-polska.pl/podrobnost ... &kat_typ=1b) ze sprężyną: śruba jest praktycznie identyczna tylko ma mniej podkładek i wzamian tego sprężyne...