Witam.Od jakiegos czasu uzytkuje w/w model w wersji flux.Jako ze lubie sobie nim skakac po pierwszej wizycie w skateparku okazalo sie ze tylna wiezyczka zostala wyrwana z gwintow.wszystkie 4 poszly.Glowkowalem czy moze zrobic nowe gwinty ale po kilku probach efekt nie zostal osiagniety.Rozwiazanie bylo tak blisko

Otoz zamowilem sruby 3,5cm plus nakretki M3 i skrecilem wiezyczki z calym podwoziem na wylot.Zmiana tak nie wielka,bo tylko sruba z nakretka a efekt tak ogromny.To pierwsza sprawa jaka rozwiazalem.Nastepna jazda takze przyniosla awarie w postaci wylamanych gwintow w przednim bulkhead set.Jak model przy skoku leci na nos to najbardziej obrywa to gorne mocowanie ktore trzyma tez uklad kierowniczy.Tam tez skrecilem na takie dlugie sruby plus nakretki.Dla pewnosci na przeciwko tych wlasnie srub zrobilem tak samo.ten system dziala idealnie.Mysle ze to przyda sie nie tylko w modelu firestorm.Moze nie odkrylem Ameryki i juz o tym wszystkim wiecie,ale chcialem sie podzielic
