Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:12 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:12 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor
PostNapisane: N sty 17, 2010 11:12 am 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 4:24 pm
Posty: 17
Nie mogę pisać w dziale tuning mechaniczny dlatego wklejam to tu.

A wiec tak pokarze wam mojego Monstera 1:10 z silnikiem 1:8 było trochę problemów z miejscem na silnik ale wszystko zostało opanowane. Model kupiłem bez silnika i serv i tak sobie składałem w wolnych chwilach. Trafił mi się ten silnik za małe pieniądze dlatego pomyślałem żeby właśnie tam go wcisnąć.


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71d ... 2c416.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f1 ... 2da69.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/718 ... 63270.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/911 ... 5bfd6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/088 ... db88d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/931 ... d2ff3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eda ... 111c6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b3 ... bd335.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f7 ... 854aa.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/684 ... 0f3cc.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sty 17, 2010 12:58 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 31, 2009 10:37 am
Posty: 85
taki silnik w tak małym modelu;p to musi byc potwór fajnie Ci to wyszlo;p


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:12 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL