Pomóżcie wygrać dziewczynom, które chcą jechać na babski Dakar, czyli rajd
Aischa Des Gazelles 2010 w Maroku. Jest szansa na zdobycie 50 tys na realizację marzeń.
Wystarczy codziennie wejść na poniższy link i oddać głos!
http://holaola.dlaniepokonanych.pl/blog ... /index.htmwiem że to nie za bardzo temat RC ale akcja się rozwija obecnie na forach off-roadowych
liczę na pomoc ludzi z tego forum
jeżeli ktoś nie chce codziennie klikać to niech wyśle mi na pw link jaki otrzyma w e-mailu,
resztę już sam będę klikał
pozdrawiam
Dawid