Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:29 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:29 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor
PostNapisane: N sie 02, 2009 12:09 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 11, 2009 10:58 pm
Posty: 40
Witam szukam kogoś kto ma już jakieś doświadczenie. Kogoś kto odpowie na moje głupie pytania a mam ich cale mnóstwo podpowie bo gdzie po co i za ile. Najlepiej jakby był to ktoś w Wa-wy lub okolic ale to żaden warunek nie jest. Jeśli zgodziłby się ktoś na takie doradztwo proszę o kontakt tu albo na PW lub na gg 252078. Z góry dziękuje za dobre chęci. Leszek

_________________
GG 252078


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 02, 2009 12:35 pm 
Offline

Dołączył(a): So mar 18, 2006 10:50 am
Posty: 1081
Lokalizacja: Kielce
Z tego co wiem to od zadawania pytań jest właśnie forum.
I nie chce mi się wierzyć że tych "X" pytań które chcesz zadać nie ma na forum! WYSTARCZY UŻYĆ SZUKAJI!
search.php

Jeżeli jednak takie to trudne (zadać parę…naście pytań), to

Warszawa ... Masz sporo torów, patrz w dziale "Spotkania" idź na jakieś i wszystkiego się dowiesz!
Na pewno znajdzie się ktoś kto Ci chętnie pomoże, jednak zacząłbym od forum.

_________________
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4354773


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 02, 2009 12:43 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 11, 2009 10:58 pm
Posty: 40
No niby od tego jest forum ale ja chciałbym zadać kilka pytań takich strykto podemnie (mam model z padniętym silnikiem) co kopić do niego gdzie za ile jak przerobić wiec raczej też nie ma sensu zanudzać tym forumowiczów.

_________________
GG 252078


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 02, 2009 12:46 pm 
Offline

Dołączył(a): So mar 18, 2006 10:50 am
Posty: 1081
Lokalizacja: Kielce
Tak więc radzę założyć nowy temat najlepiej w dziale "Jak zacząć" i na pewno ktoś odpowie Ci na twe SKOMPLIKOWANE (?) pytania.
Wyjdzie Ci na to samo co jakbyś zadał pytania na żywo, no chyba że się nie chce to już inna sprawa!

_________________
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4354773


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N sie 02, 2009 12:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lut 11, 2009 10:58 pm
Posty: 40
Jeśli tak mówisz to już tak robię :)

_________________
GG 252078


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:29 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL