Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 24, 2004 4:28 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Zastanówcie sie co wy piszecie... jaki przelicznik 1:1 ..... hehehehehe nigdy tak nie bedzie :!:

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 24, 2004 6:34 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr paź 22, 2003 9:51 pm
Posty: 531
Lokalizacja: Warszawa
Ktos tutaj napisal ze cla nie bedzie. Ale cla juz teraz nie ma na produkty wyprodukowane w UE(UC). Wystarczy udowodnic ze dany produkt jest pochodzenia lub przetworzony w UE(UC). Tak samo ma sie sprawa z samochodami prawdziwymi.

Kwestia Vatu to inna sprawa. Teraz placi sie Vat ale jak ktos sie kupuje w dobrym sklepie to oni odliczaja swoj vat i placi sie cene netto i potem vat jest naliczany u nas i jest cena brutto. Jedyna roznica wiec bedzie prawdopodobnie taka ze vat bedzie zaplacony tylko w kraju pochodzenia towaru. Ja ostatnio zamawialem w holandii. Tam maja 19% vat, oni mi go odliczyli a u nas naliczyli 22%. Wiec po wejsciu do UE bede do przodu okolo 3%.
Wniosek z tego taki ze nie ma sie czym podniecac.


Produkty pochodzenia poza UE(UC) oczywiscie beda oblozone vatem i clem tak jak do tej pory. A jak wiadomo wiekszosc sprzetu sie sciaga z USA.
Wniosek nr2: nie ma sie czym podniecac.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So sty 24, 2004 8:18 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt gru 30, 2003 9:14 pm
Posty: 49
Lokalizacja: Radzionków (Bytom)
Przelicznik 1:1 jest możliwy, ale Polacy musieli by zarabiać np. zamiast 1000 to jakieś 250 złotych. Wszystko w polsce zamiast kosztować 1zł musiało by zejść do 25gr itd. W przeciwnym wypadku żadni zagraniczni klienci nie korzystali by z naszych usług i nic by od nas nie kupowali, było by to dla nich po prostu nieopłacalne, a więc i nieopłacalne dla nas! Także w rezultacie wyszło by na jedno.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 25, 2004 12:18 pm 
Offline

Dołączył(a): So paź 18, 2003 8:56 am
Posty: 1529
Lokalizacja: Lublin________ Auta: dtm + micro
Tak to wszystko jest zbyt piękne aby było prawdziwe...

_________________
Too Fast Team
X-ray Team PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:28 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL