Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz maja 02, 2024 5:40 pm

Teraz jest Cz maja 02, 2024 5:40 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor
PostNapisane: Cz lis 22, 2012 3:07 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 21, 2012 6:59 pm
Posty: 3
Witam. Mam zamiar zacząć przygodę z RC (mianowicie z modelami - zabawki są mi znane). Mam pytanie do forumowiczów odnośnie zakupu jakiegoś modelu i stawiam pytanie: czy lepiej kupić używane auto czy nowe.
Jeśli chodzi o używane to mam na oku takie:
http://allegro.pl/toyota-ae86-tamiya-tt-01-duzo-dodatkow-drift-i2804287178.html

Czy lepiej nowy za podobne pieniądze? Czy ten na aukcji jest warty tych pieniędzy? Jeśli ktoś proponuje nowe to prosiłbym z linkiem i objaśnieniem dlaczego właśnie taki lub jeśli macie propozycję innego używanego to prosiłbym również o link. Czekam na odpowiedzi :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 12:46 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 5:28 pm
Posty: 41
Za te pieniądze można znaleźć podwozie z wyższej półki, lepiej sprawdzające się w driftcie. Np. Cyclone S, TA-05, TRF.

Polecę Ci forum typowo RC Driftowe: www.pdmrc.pl

Poszukaj tam informacji na ten temat:)

Jeśli chodzi o tą aukcję IMO się nie opłaca.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 2:55 pm 
Offline

Dołączył(a): Śr lis 21, 2012 6:59 pm
Posty: 3
No zarejestrowałem się na nim już wcześniej i czekam, aż mi konto aktywują. Byłem przekonany, że opłaca się ten zestaw za te pieniądze ze względu na tuningowe części, 2 karoserie, pakiet oświetleniowy itp. brakuje tam tylko ładowarki. Więc ile proponowalibyście za ten, który podałem?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 26, 2012 11:16 am 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 02, 2012 8:19 am
Posty: 5
Nie wiem nad czym się zastanawiasz: http://pdmrc.pl/index.php?app=classifie ... tem_id=114

na poczatek silnik i regiel ci wystarcza, za jakis czas dokupisz combo bezszczotkowe za 300zł, i koniecznie ladowarke na poczatek imaxa b6 albo accucela ~100-150zł (ja kupilem ostatnio accucela z zasilaczem + kola z oponami do driftu + serwo bluebirda za 200 zł komplet).

Baterie tez dadza rade przed pare tygodni/miesiecy. pojezdzisz na jednej z 15-20 minut, a w tym czasie druga sie prawie zdazy naladowac. sam mam 1800 i 2200mAh. i na zmiane daja rade. Dziennie smigam ok. 1.5-2 h. Jakbym kupil lipo 5000 to sasiedzi by mnie wyklneli na amen, a i tak pewnie juz srogo sie wnerwiaja :P

W kazdym badz razie model 250+ladowarka max.150 i za 400 stowki jest calkiem przyzwoity model do smigania :)

Inne wydatki mozna rozlozyc w czasie.

Uwazam, ze w tej chwili to naprawde okazja wsrod FF1.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Teraz jest Cz maja 02, 2024 5:40 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL