Dołączył(a): Śr paź 02, 2013 6:44 pm Posty: 26 Lokalizacja: Barlinek
|
|
Witam,dopiero się wtajemniczam w temat i za bardzo nie wiem gdzie tego szukać.A mianowicie kupiłem model HPI TRUGGY TROPHY Z silnikiem NITRO STAR F4.6 i jest w nim walnięta uszczelka pomiędzy kolankiem wydechu a silnikiem.chciał bym ją wymienić na nową lecz nie wiem gdzie tego szukać,jedynie co znalazłem to w zestawie z kolankiem i sprężynką.Może ma ktoś taką uszczelkę na sprzedaż lub zna jakiś namiar gdzie tego naszukać.z Góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.
|
|