Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 2:48 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 22, 2006 1:44 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Sandomierz
Kupię Rzozładowarke. Do pakietu NI-Mh (===)

_________________
TL-01
Regulator - MOPED ESC do 10T
Silnik- TEAM ORION OPTIMAL 14x3
Pakiet - Intellect 3800 mAh 7,2V
Opony - Take Off 4 Sztuki (do driftu Tamiya)
Amortyzatory - Olejowe 55mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 2:51 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 02, 2005 5:37 pm
Posty: 375
za 70 PLN sprzedam Ci rozładowywarkę LRP (ma ona nawet tamiyowską wtyczkę) - rozładowywarka jest nowa, nigdy nie używana, fabrycznie zapakowana.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 7:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 22, 2006 1:44 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Sandomierz
Dziwne ja widziałem w sklepie do NI-MH za 35 + przesyłka:)

_________________
TL-01
Regulator - MOPED ESC do 10T
Silnik- TEAM ORION OPTIMAL 14x3
Pakiet - Intellect 3800 mAh 7,2V
Opony - Take Off 4 Sztuki (do driftu Tamiya)
Amortyzatory - Olejowe 55mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 12, 2007 9:16 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt mar 07, 2006 7:38 pm
Posty: 5261
Adios napisał(a):
Dziwne ja widziałem w sklepie do NI-MH za 35 + przesyłka:)


To Ci powiem ,że jeszcze nie wszystko widziałeś bo są rozładowywarki i po 350 zł i droższe.Musisz wiedzieć co chcesz,bo najprostrzą rozładowywarką jest żarówka samochodowa. :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 13, 2007 1:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt gru 22, 2006 1:44 pm
Posty: 96
Lokalizacja: Sandomierz
350zł za ROZŁADOWRKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Boze co ci ludzie niewymysla:)
pozatym jaka ta zarówke kupic?? Ile wat jaki model ITP

_________________
TL-01
Regulator - MOPED ESC do 10T
Silnik- TEAM ORION OPTIMAL 14x3
Pakiet - Intellect 3800 mAh 7,2V
Opony - Take Off 4 Sztuki (do driftu Tamiya)
Amortyzatory - Olejowe 55mm


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 13, 2007 8:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 23, 2005 10:57 pm
Posty: 223
Lokalizacja: Kraków
Jeśli nie chcesz wydawać kasy, tylko zrobić tak jak radzi Ci Leszek (a uwierz mi, gość wie co mówi ;-)), to poszukaj na tym forum wątków o rozładowywaniu akusów przy użyciu żarówki samochodowej. Na pewno znajdziesz ich od groma... ;-).
Pozdrawiam
Jacek

_________________
Pozdrawiam

Jacek

RC SMOKI KRAKÓW


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL