Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:24 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:24 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor
 Tytuł: Wydech
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 4:52 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 02, 2006 10:48 am
Posty: 49
Lokalizacja: Łódź
Kupie jakis tani wydech do hypera 8 port pilne prosze zgłaszac swoje propozycje :)




Pozdrawiam Damian

_________________
-ofna 9.5 pro
- traxxas blast
>> www.rcfan.spec.pl <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 7:14 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 12:49 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Szczecin
mam wydech dedykowany do silnikow hyper 21, ma specjalne kolanko wygiete troche inaczej niz kazde inne i dzieki temu mamy lepsze odprowadzanie spalin, wydech ofny nr. 18064 o oznaczeniu FEMCA #0511, kolanko z wydechem laczone silikonem purple, cena - 100 zl, wydech aluminiowy anodyzowany na czarno, dual chamber

_________________
HOBAO HYPER 7 PRO sponsorowany przez RcWorld.Pl


www.rcszczecin.oz.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł: nadal aktualne
PostNapisane: Wt sty 02, 2007 11:13 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 02, 2006 10:48 am
Posty: 49
Lokalizacja: Łódź
czekam na propozycje pozdrawiam





Damian

_________________
-ofna 9.5 pro
- traxxas blast
>> www.rcfan.spec.pl <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz sty 04, 2007 10:09 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 02, 2006 10:48 am
Posty: 49
Lokalizacja: Łódź
Naprawde nikt nie ma wydechu?




PoZdRo

_________________
-ofna 9.5 pro
- traxxas blast
>> www.rcfan.spec.pl <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 04, 2007 10:46 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 12:49 pm
Posty: 75
Lokalizacja: Szczecin
hej dogadalismy sie i powiedziales ze bierzesz wydech i piszesz znowu na forum ze szukasz wydechu, to bierzesz go czy nie??

_________________
HOBAO HYPER 7 PRO sponsorowany przez RcWorld.Pl


www.rcszczecin.oz.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 3:39 pm 
Offline

Dołączył(a): So gru 02, 2006 10:48 am
Posty: 49
Lokalizacja: Łódź
ejjj ale czekam na oferty moze trafi sie leprza :P

_________________
-ofna 9.5 pro
- traxxas blast
>> www.rcfan.spec.pl <<


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 10:24 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL