![]() |
Forum serwisu RC AUTO |
|
|
|
| Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:08 pm |
|
Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:08 pm |
![]() |
Strona 10 z 13 |
[ Wątki: 635 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!! | 2 |
658558 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm |
||||
| Karoseria na zamówienie | 11 |
650146 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm |
||||
| REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r. | 2 |
774075 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm |
||||
| Wątki | |||||||
| lewe powietrze | 17 |
2684 |
Wt lis 16, 2010 7:12 pm |
||||
| problem z regulacja | 1 |
661 |
Wt lis 16, 2010 4:41 pm |
||||
| Problem z hamulcami w Kyosho TR15 Stadium Force | 23 |
3978 |
Pn lis 15, 2010 4:30 pm |
||||
| Problem , silnik gaśnie prz pewnych obrotach !!! HELP | 9 |
1810 |
N lis 14, 2010 12:07 pm |
||||
| Łożysko od tylnej ścianki silnika sie przekręca. | 4 |
1292 |
Pt lis 12, 2010 5:18 pm |
||||
| problem z silnikiem / obrotami / sprzeglem | 18 |
3483 |
Pt lis 12, 2010 11:13 am |
||||
| Wałbrzych Ofna Multitator - problem | 0 |
489 |
Pt lis 12, 2010 12:39 am |
||||
| Hpi Truggy 4.6 jaka świeca na jesień i zimę ?? | 3 |
837 |
Cz lis 11, 2010 11:38 pm |
||||
| Problem z hamulcem | 6 |
943 |
Cz lis 11, 2010 2:46 pm |
||||
| Problem z silnikem (blokada tłoka) | 7 |
1616 |
Cz lis 11, 2010 1:00 pm |
||||
| RC Tech Nutlock (Extra Strong) | 7 |
1760 |
Cz lis 11, 2010 12:39 pm |
||||
| SH 4,6 ccm - problemy z szarpanką | 29 |
5123 |
Śr lis 10, 2010 10:20 pm |
||||
| Baja 5T Servo skrętu multiplexa | 3 |
1278 |
N lis 07, 2010 9:32 pm |
||||
| Co muszę dokupić do modelu... | 7 |
2003 |
Cz lis 04, 2010 8:21 pm |
||||
| Problem Start box TEam Losi | 0 |
681 |
Cz lis 04, 2010 5:15 pm |
||||
| problem przy docieraniu silnika hyper 21 | 9 |
2093 |
Cz lis 04, 2010 2:18 pm |
||||
| PROBLEM Z SILNIKIEM HYPER 21 | 10 |
2078 |
Cz lis 04, 2010 12:49 pm |
||||
| jaka swieca do gxr-15? | 0 |
629 |
Śr lis 03, 2010 10:26 pm |
||||
| Problem z serwem gazu, zepsute? | 9 |
1994 |
Wt lis 02, 2010 5:15 pm |
||||
| Jaki olej do przekładni (transmission)? | 1 |
824 |
Pn lis 01, 2010 6:23 pm |
||||
| Problem z telemetrią Spektrum | 0 |
573 |
Pn lis 01, 2010 4:21 pm |
||||
| Niska tem. a silnik się grzeje bardziej | 20 |
4050 |
So paź 30, 2010 6:07 pm |
||||
| Hpi savage ospały i wolno się zbiera | 26 |
4688 |
So paź 30, 2010 5:20 pm |
||||
| Wyprzedzenie zapłonu. | 0 |
677 |
Śr paź 27, 2010 9:29 pm |
||||
| Części do trophy truggy 4.6 | 5 |
1471 |
Śr paź 27, 2010 7:22 pm |
||||
| serwo | 15 |
3338 |
Śr paź 27, 2010 8:32 am |
||||
| Luzy na wale | 5 |
1381 |
Pn paź 25, 2010 3:01 pm |
||||
| problem z dyfrem- czyżby olej?? | 12 |
3286 |
N paź 24, 2010 9:48 pm |
||||
| Sprzeglo do trophy 3.5 | 3 |
854 |
So paź 23, 2010 9:18 pm |
||||
| Głowica do Mutilatora force .32 | 4 |
970 |
Pt paź 22, 2010 8:17 pm |
||||
| servo SF-1 | 14 |
1981 |
Pt paź 22, 2010 7:27 pm |
||||
| Urwana , przetarty sznurek w szarpance ?? | 12 |
2274 |
Śr paź 20, 2010 5:46 pm |
||||
| HPI RS4 lecą tryba w skrzyni | 11 |
3049 |
Wt paź 19, 2010 5:01 am |
||||
| Problem z zębatką atakującą Baja 5b | 3 |
821 |
Pn paź 18, 2010 4:57 pm |
||||
| Silnik Turbo? | 14 |
2576 |
Pn paź 18, 2010 11:22 am |
||||
| Wymiana lozysk w dyfrach. | 5 |
970 |
Pn paź 18, 2010 8:57 am |
||||
| Brak mocy w HPI Trophy 4.6 | 6 |
1116 |
N paź 17, 2010 9:57 pm |
||||
| poszla korba w HPI 15ci | 1 |
644 |
N paź 17, 2010 8:21 pm |
||||
| Chyba zepsułem silnik GXR-28. Co robić? | 23 |
3742 |
So paź 16, 2010 7:48 pm |
||||
| Zmiana paliwa i problemy | 5 |
1318 |
Wt paź 12, 2010 8:46 pm |
||||
| Silnik nie odpala | 7 |
2016 |
N paź 10, 2010 2:03 pm |
||||
| K4.6 HO wysoka temperatura | 8 |
2112 |
So paź 09, 2010 9:29 pm |
||||
| Auto nie zatrzymuje się. | 11 |
2950 |
Pt paź 08, 2010 10:31 pm |
||||
| pytanko o rotostart | 10 |
1920 |
Śr paź 06, 2010 3:30 pm |
||||
| Skrzynia biegów Tyrannosaurus | 3 |
822 |
Śr paź 06, 2010 6:46 am |
||||
| szukam kogos z pomorza | 11 |
1958 |
Wt paź 05, 2010 5:08 pm |
||||
| Nieustanne palenie świec!! | 10 |
2250 |
Pn paź 04, 2010 3:50 pm |
||||
| Wysoka temp,gaśnięcie,duszenie się, chyba wina FiltraPaliwa? | 7 |
1863 |
N paź 03, 2010 12:37 pm |
||||
| Problemy po zdemontowaniu szarpanki | 2 |
1054 |
So paź 02, 2010 4:54 pm |
||||
| Model po Wyjęciu z pudełka nie działa | 50 |
8093 |
Pt paź 01, 2010 3:20 pm |
||||
![]() |
Strona 10 z 13 |
[ Wątki: 635 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 Następna strona |
|
Teraz jest Cz cze 25, 2026 4:08 pm |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |