![]() |
Forum serwisu RC AUTO |
|
|
|
| Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm |
|
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm |
![]() |
Strona 12 z 16 |
[ Wątki: 766 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!! | 2 |
658259 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm |
||||
| Karoseria na zamówienie | 11 |
649744 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm |
||||
| REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r. | 2 |
773838 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm |
||||
| Wątki | |||||||
| Koła zębate, zębatki - Da się dorobić? | 4 |
1521 |
N lut 13, 2011 2:50 pm |
||||
| czyszczenie po jeździe (także rdza na śrubach ) w e-revo | 33 |
8334 |
Śr lut 09, 2011 12:28 pm |
||||
| e-firestorm - problem !!! | 5 |
1649 |
Wt lut 08, 2011 10:43 am |
||||
| Strada XT przełożenia....?? | 1 |
1159 |
N lut 06, 2011 6:55 pm |
||||
| Jak połączyć wahacz z aluminiową zwrotnicą przednią . | 6 |
2057 |
N lut 06, 2011 4:06 pm |
||||
| Sidewinder problem | 0 |
697 |
So lut 05, 2011 4:51 pm |
||||
| TT-01 i przerywa przy skręcaniu w lewo | 5 |
1959 |
Śr lut 02, 2011 7:06 pm |
||||
| Nie działający silnik Traxxas summit 1/16 | 25 |
4885 |
Śr lut 02, 2011 2:15 pm |
||||
| e-revo i dwa titany 775 ?? | 5 |
1427 |
Śr lut 02, 2011 12:40 pm |
||||
| Konwersja Revo do BL - opis | 9 |
2421 |
Wt lut 01, 2011 7:07 pm |
||||
| problemy z elektryką | 10 |
2710 |
Wt lut 01, 2011 5:31 pm |
||||
| Fabryczny XSTR na li-po 7.4V? | 34 |
6603 |
Pn sty 31, 2011 10:06 pm |
||||
| Kupno nowej aparatury STRADA MT. Pomocy !!! | 12 |
3266 |
So sty 29, 2011 12:08 am |
||||
| kupilem e-revo, co za badziewie... | 39 |
7457 |
Pt sty 28, 2011 1:01 pm |
||||
| Slash niewinny problemik własciciela | 12 |
2973 |
Cz sty 27, 2011 4:03 pm |
||||
| sprzeglo w summicie | 1 |
980 |
Pn sty 24, 2011 5:45 pm |
||||
| Problem z reglem- novak perfex ra16t | 0 |
724 |
Pn sty 24, 2011 5:43 pm |
||||
| Model charczy przy dodawaniu gazu . | 7 |
1717 |
So sty 22, 2011 6:55 pm |
||||
| Problem z migającym ESC | 7 |
2019 |
So sty 22, 2011 4:39 pm |
||||
| Czy mamba monster od castle jest wodoodporna | 5 |
1534 |
Wt sty 18, 2011 4:08 pm |
||||
| TRAXXAS SUMMIT 1/16 gdy skręcam to model jedzie :evil: | 3 |
1085 |
Wt sty 18, 2011 2:10 am |
||||
| TL-01 Bonzer przełożenia | 3 |
1054 |
Pn sty 17, 2011 11:22 pm |
||||
| Problem | 4 |
1248 |
Pn sty 17, 2011 2:09 pm |
||||
| Uszczelnienie modelu v2 | 1 |
1088 |
Pn sty 17, 2011 2:00 pm |
||||
| Wymiana zwrotnicy przedniej w FF2 | 0 |
642 |
So sty 15, 2011 11:10 pm |
||||
| Jak zrobić " opony " do driftu ? | 9 |
4739 |
Pt sty 14, 2011 2:18 pm |
||||
| czy e-revo ( 2x titan550), pojdzie na lipo? | 3 |
1118 |
Cz sty 13, 2011 7:50 am |
||||
| XMODS | 4 |
1235 |
Wt sty 11, 2011 9:55 pm |
||||
| spalił się regiel!!! | 4 |
971 |
Wt sty 11, 2011 9:46 pm |
||||
| xstr nie skręca | 8 |
1885 |
N sty 09, 2011 6:49 pm |
||||
| Problemy z erevo | 13 |
3165 |
Cz sty 06, 2011 10:15 pm |
||||
| PROSZE O POMOC PILNE | 12 |
3565 |
Śr sty 05, 2011 9:45 pm |
||||
| Problem ze skrecaniem | 2 |
1013 |
So sty 01, 2011 7:43 pm |
||||
| bat. w nadajniku, na jak długo, czy można 2xliion? | 8 |
2012 |
Pt gru 31, 2010 5:59 pm |
||||
| Speed Controller spalony? | 3 |
1230 |
Pn gru 27, 2010 7:35 pm |
||||
| Sword skręca bez problemów ale jazda do przodu i do tyłu nie | 2 |
921 |
Pn gru 27, 2010 10:44 am |
||||
| Problem moze ktoś pomoże?? :( | 2 |
1113 |
Pt gru 24, 2010 8:02 pm |
||||
| Brak części do Sworda | 9 |
2121 |
Pt gru 24, 2010 12:19 pm |
||||
| E-Firestorm, zacięcia przy wolnej jeździe | 1 |
1015 |
Pt gru 24, 2010 12:02 am |
||||
| Prosze kogos z doswiadczeniem o pomoc z xstr sam rusza | 2 |
990 |
Cz gru 23, 2010 12:26 pm |
||||
| Problem moze ktoś pomoże?? :( | 1 |
791 |
Cz gru 23, 2010 8:37 am |
||||
| Brak wstecznego i hamulca- proszę o szybką pomoc | 2 |
854 |
So gru 18, 2010 10:15 pm |
||||
| Traxxas E-revo - nie zawsze jedzie do tyłu | 4 |
1089 |
Śr gru 15, 2010 3:44 pm |
||||
| Zębatka 13T moduł 0,8 - co oznacza moduł 0,8? | 5 |
1597 |
So gru 11, 2010 7:10 pm |
||||
| Nie wiem jak się ta część nazywa ??? Proszę o pomoc ! | 18 |
3580 |
So gru 11, 2010 6:07 pm |
||||
| Nie spali się? | 9 |
2021 |
Pt gru 10, 2010 3:02 pm |
||||
| łożyska | 14 |
3391 |
Pt gru 03, 2010 6:57 pm |
||||
| Dziwne zachowanie E-Maxx w czasie skrecania - co to ? | 2 |
1393 |
So lis 27, 2010 10:08 pm |
||||
| Pytania odnosnie Traxxas Stampede | 33 |
6344 |
Pt lis 26, 2010 10:29 pm |
||||
| E-REVO VXL Jakie amortyzatory i olej do nich | 24 |
6115 |
Śr lis 24, 2010 11:51 am |
||||
![]() |
Strona 12 z 16 |
[ Wątki: 766 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Następna strona |
|
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |