![]() |
Forum serwisu RC AUTO |
|
|
|
| Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:34 pm |
|
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:34 pm |
![]() |
Strona 3 z 7 |
[ Wątki: 314 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!! | 2 |
658173 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm |
||||
| Karoseria na zamówienie | 11 |
649603 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm |
||||
| Witam w nowym dziale | 0 |
8016 |
Pt sty 16, 2009 9:31 am |
||||
| REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r. | 2 |
773747 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm |
||||
| Wątki | |||||||
| Geometria i zawieszenie | 0 |
1276 |
So maja 18, 2013 5:20 pm |
||||
| Baja zgasła podczas jazdy :( | 6 |
3192 |
Cz maja 09, 2013 8:54 pm |
||||
| BAJA 5b SS- pytania do praktyków | 2 |
2214 |
N maja 05, 2013 2:55 pm |
||||
| Baja 5B - Tuning na sezon 2013 | 15 |
5471 |
Wt kwi 23, 2013 2:52 pm |
||||
| Baja 5b ss - nowy nabytek i kilka pytan | 11 |
4546 |
Wt kwi 16, 2013 10:45 pm |
||||
| koła do bajki - Rovan czy HPI | 5 |
2613 |
Wt kwi 16, 2013 9:21 am |
||||
| Malowanie Plastików | 0 |
1154 |
So kwi 13, 2013 9:09 am |
||||
| Szybki do baji 5b - mini produkcja z grawerami | 13 |
4440 |
So kwi 13, 2013 8:04 am |
||||
| z pytaniem przed zakupem do zamknięcia. | 14 |
4533 |
Cz kwi 11, 2013 5:36 pm |
||||
| Przedstawiam wam swoją baję 5t | 2 |
1773 |
Pt kwi 05, 2013 9:55 am |
||||
| Silencer- tłumik - z czego, jaki i gdzie. | 0 |
970 |
Pn kwi 01, 2013 5:04 pm |
||||
| Co myślicie o tym modelu ? | 0 |
990 |
N mar 17, 2013 2:38 pm |
||||
| Gdzie mogę kupić osłony Baja 5b | 0 |
951 |
Cz mar 14, 2013 12:01 pm |
||||
| Jaki pakiet do Maverick Blackout? | 0 |
1076 |
N mar 03, 2013 11:41 pm |
||||
| Jakiego petrola wybrać ? | 12 |
4636 |
So mar 02, 2013 10:07 pm |
||||
| Tory off road | 2 |
1729 |
Cz lut 28, 2013 3:23 pm |
||||
| Petrol warto czy nie ? | 0 |
1344 |
So lut 02, 2013 10:17 pm |
||||
| Ustawienie zaplonu carbon fighter petrol | 2 |
1685 |
N sty 27, 2013 1:45 pm |
||||
| Jakiego petrola kupic Pomozcie?! | 9 |
3696 |
Pt sty 11, 2013 10:25 am |
||||
| opcjonalna karoseria baja 5t | 3 |
1859 |
Pn gru 31, 2012 4:07 pm |
||||
| Jaki monster petrol? | 6 |
2919 |
Śr gru 26, 2012 3:57 pm |
||||
| Pierwsza Baja która lepsza | 6 |
2783 |
N gru 16, 2012 1:12 pm |
||||
| Baja złożona !!!Servo | 8 |
3285 |
Cz lis 15, 2012 5:23 pm |
||||
| Posiadacze Baji z Katowic i okolic. | 1 |
1454 |
Wt lis 06, 2012 1:52 pm |
||||
| Aluminiowe trzymanie dzwona sprzęgła | 3 |
2263 |
Śr paź 24, 2012 11:27 am |
||||
| Baja nie odpala, lecz wszystko jest ok. | 6 |
2459 |
Cz wrz 27, 2012 4:45 pm |
||||
| T.U.N.I.N.G BAJA 5B OPINIE | 8 |
3084 |
Cz wrz 27, 2012 4:32 pm |
||||
| Ankieta: <-PIKNIK-> Baja 5B,5Bss,5T,5Tss,Carson,Himoto, inne Petrole | 5 |
2638 |
Cz wrz 27, 2012 12:42 pm |
||||
| Kosz sprzęgła kręci się na wolnych obrotach | 1 |
1507 |
Śr wrz 26, 2012 6:06 pm |
||||
| Zmiana świec ze względu na sezon | 1 |
1380 |
Wt wrz 25, 2012 6:39 pm |
||||
| <-PIKNIK-> Baja 5B,5Bss,5T,5Tss,Carson,Himoto, inne Petrole | 0 |
1271 |
N wrz 23, 2012 2:59 pm |
||||
| Obniżenie baji | 1 |
1301 |
So wrz 22, 2012 11:59 am |
||||
| Baja 5T karoseria | 6 |
2902 |
Cz wrz 20, 2012 8:24 pm |
||||
| baja 5b servo na skręt | 11 |
4982 |
Śr wrz 19, 2012 9:24 pm |
||||
| Dziwne dźwięki z silnika, nowy tłok | 3 |
1829 |
Śr wrz 19, 2012 9:00 pm |
||||
| Mycie baji po zabawie | 10 |
3693 |
So wrz 15, 2012 5:31 am |
||||
| POtrzebna wasza rada i to Bardzo!!!! | 36 |
9124 |
Pt wrz 14, 2012 8:55 pm |
||||
| D-box w baji 5b | 3 |
1807 |
Wt wrz 04, 2012 1:54 pm |
||||
| Baja kola na asfalt | 4 |
2122 |
Wt sie 28, 2012 11:30 pm |
||||
| Parę pytań odnośnie PETROLA | 1 |
1596 |
Cz sie 09, 2012 3:07 pm |
||||
| Przewody paliwowe w baji KM (king motor). | 2 |
1645 |
Śr sie 01, 2012 8:57 pm |
||||
| Gas Blaster nie odpala | 6 |
2388 |
Cz lip 19, 2012 9:31 pm |
||||
| Szukam użytkowników Losi 5ive-t :] | 2 |
1414 |
Wt lip 10, 2012 8:12 pm |
||||
| Łożyska do baji 5b? | 2 |
1428 |
Pn lip 09, 2012 5:29 pm |
||||
| Plastikowe wahacze od HPI, czy RPM? | 19 |
6216 |
N lip 08, 2012 9:33 pm |
||||
| Używany silnik z ebay'a? | 6 |
2160 |
N lip 08, 2012 4:21 pm |
||||
| 50-siątka do baji o mocy 14 KM, SZOK!!! | 2 |
1593 |
N lip 08, 2012 11:48 am |
||||
| Zenoah 2070 - jaka pojemność ? | 4 |
2205 |
Wt lip 03, 2012 9:06 pm |
||||
| baja 5b nowy silnik | 10 |
3499 |
Pn cze 25, 2012 10:25 pm |
||||
| Chyba mały problemik z bają | 2 |
1355 |
Pn cze 18, 2012 10:33 pm |
||||
![]() |
Strona 3 z 7 |
[ Wątki: 314 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Następna strona |
|
Teraz jest Śr cze 24, 2026 6:34 pm |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |