|
|
| Wątki |
Autor |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni post |
| Ogłoszenia |
 |
DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!!
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
657955 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm
Piotrekzst
|
 |
Karoseria na zamówienie
|
Gimmik |
11 |
649309 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm
Pawel807
|
 |
Elektronika RC - Silniki elektryczne
|
Krzysiek Jaskot |
0 |
15013 |
Cz gru 01, 2005 8:38 am
Krzysiek Jaskot
|
 |
REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r.
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
773577 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm
Marek Kusiakiewicz
|
| Wątki |
 |
silniczek do Hpi Brama 10b
|
illusion1983 |
4 |
1222 |
So sie 20, 2011 8:49 pm
bart07
|
 |
Czym zastąpić Reely 3650 ??
|
jamalziom |
1 |
867 |
So sie 20, 2011 6:24 pm
Ralf2107
|
 |
Jaki silnik do hpi firestorma
|
LUKAS21NFS |
4 |
1466 |
Cz sie 18, 2011 7:14 am
Lucky Loser
|
 |
Wybór silnika
|
Maciej Mieciński |
3 |
1160 |
Wt sie 16, 2011 9:12 pm
Paweł Rosiński
|
 |
Brushless 17.5T with boost vs brushed saturn 20T
|
Stasiek Bąk |
13 |
2365 |
Pt sie 12, 2011 11:04 pm
Stasiek Bąk
|
 |
next generation toxic carson 17x2 + teu-101bk
|
barto |
0 |
613 |
Pt sie 12, 2011 3:11 pm
barto
|
 |
silnik BL speed passion 3.0 nie startuje
|
bart266 |
2 |
1149 |
Śr sie 10, 2011 7:35 am
KiT
|
 |
Jaki zestaw do on road ??
|
Rumcuz |
0 |
658 |
Wt sie 09, 2011 7:41 pm
Rumcuz
|
 |
Silnik Szczotkowy
|
kornas |
2 |
1101 |
Pt sie 05, 2011 7:59 am
Paweł Rosiński
|
 |
Prosze o wytłumaczenie i pomoc
|
benzema |
1 |
837 |
N lip 31, 2011 7:51 pm
Ralf2107
|
 |
chyba przegrzałęm silniczek... :(
|
illusion1983 |
7 |
1973 |
Wt lip 26, 2011 8:30 pm
illusion1983
|
 |
sensory-hallotrony w bezszczotce jak sprawdzic czy dzialaja?
|
wiitteek |
5 |
1871 |
Pt lip 22, 2011 8:33 pm
KiT
|
 |
Szczotka zasilana z LiPo
|
BBartek |
2 |
1162 |
Cz lip 21, 2011 1:39 pm
Ralf2107
|
 |
Przełożenie PROBLEM
|
Rumcuz |
9 |
1945 |
Wt lip 19, 2011 10:42 am
donald7000
|
 |
Silnik Warp 5700. Pytanie
|
okruszek |
12 |
2742 |
N lip 17, 2011 1:29 pm
okruszek
|
 |
Po 10 minutach szlag trafił mi bezszczotke,pomocy :(
|
wicher123 |
3 |
1369 |
Pt lip 15, 2011 11:31 am
MasterB
|
 |
silnik bezszczotkowy z regulatorem do Amax Booster (buggy)
|
FUJI_TANAKA |
5 |
1289 |
Cz lip 14, 2011 5:16 pm
donald7000
|
 |
BEZszczotka do off road 4x4
|
Rumcuz |
7 |
1187 |
Cz lip 14, 2011 5:00 pm
Michał Adamski
|
 |
titan 775 + wentylator oraz pyt o evx2
|
przemeczek49 |
2 |
889 |
N lip 10, 2011 9:29 pm
przemeczek49
|
 |
Silnik Caster fusion f8t
|
czkawka |
2 |
1148 |
Pt lip 08, 2011 9:52 pm
speeder
|
 |
Czy mogę chłodzić wodą?
|
przemeczek49 |
4 |
1378 |
Śr lip 06, 2011 5:28 am
przemeczek49
|
 |
I przyszedł sądny dzien
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3, 4 ]
|
Szczurek16 |
55 |
7319 |
So lip 02, 2011 8:14 pm
Kacper Kunicki
|
 |
Jaki polecacie ?
|
Fulcrum |
11 |
1606 |
So lip 02, 2011 6:41 pm
Ralf2107
|
 |
Jaki silnik 540-600 na 4s
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
Marcin738 |
16 |
2946 |
Śr cze 22, 2011 6:44 pm
Mateusz Betko
|
 |
Ankieta: KTÓRY Z NICH - MONSTER RALLY HSP.SPRAWA ŻYCIA LUB ŚMIERCI.
|
Kondi |
12 |
2517 |
Pn cze 20, 2011 2:34 pm
photokrzys
|
 |
Długość przewodów od silnika bezszczotkowego, ma znaczenie ?
|
Ralf2107 |
4 |
1083 |
Pn cze 20, 2011 8:38 am
MasterB
|
 |
silnik bezszczotkowy do Bonzera
|
kabanosik |
11 |
2702 |
So cze 18, 2011 10:12 am
bocian111
|
 |
Lozyska ceramicze do silnikow CC CM36
|
Khargulec |
2 |
943 |
Pt cze 17, 2011 11:21 am
KiT
|
 |
Firebolt 15T vs. Saturn 20T. Co lepsze do driftu?
|
Tomek Lipert |
11 |
4425 |
Pt cze 17, 2011 11:14 am
Maciej Nowak
|
 |
Mad Truck 8,4v
|
carera123 |
0 |
803 |
Wt cze 14, 2011 6:37 pm
carera123
|
 |
Tani i dobry: Silnik bezszczotkowy i regiel do Lazer ZX-5
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
Peter66 |
31 |
10193 |
Pn cze 13, 2011 4:10 pm
ScorpioPL
|
 |
Dane silnika Kyosho G20
|
ScorpioPL |
0 |
617 |
N cze 12, 2011 10:02 am
ScorpioPL
|
 |
silnik Reedy 121VR .21 Off-Road
|
lukaszmdt |
2 |
807 |
Pn cze 06, 2011 4:56 pm
Alek Bogusławski
|
 |
Zabezpieczenie silnika (orginalnego) u HSP XSTR
|
kanam99 |
1 |
889 |
N maja 29, 2011 2:32 pm
bart07
|
 |
Dobry i w przyzwoitej cenie silnik 22.2V
|
fosfor_man |
8 |
1803 |
Śr maja 25, 2011 4:29 pm
Radoslaw Fiuk
|
 |
flux pro 5.0t
|
wojtek rzepecki |
0 |
527 |
N maja 22, 2011 10:45 am
wojtek rzepecki
|
 |
Zestaw bezszczotkowy Nosram Evil Reverse + Dragon 13.5 t
|
FUJI_TANAKA |
1 |
853 |
N maja 15, 2011 5:35 pm
michal0051
|
 |
Nierówna praca silnika bezszczotkowego?
|
adikx5 |
13 |
3536 |
N maja 15, 2011 12:35 pm
BolFrank
|
 |
O co chodzi z klasami silników?
|
Goliat45 |
0 |
927 |
So maja 14, 2011 7:39 pm
Goliat45
|
 |
Miał ktoś z Was styczność z silnikiem Reedy?
|
wicher123 |
5 |
1291 |
N maja 08, 2011 10:16 pm
Marcin738
|
 |
Szczotki do Trinity 19T
|
kempas |
2 |
918 |
N maja 08, 2011 7:12 pm
kempas
|
 |
Informacje na temat team orion orbital pro bb 19x3
|
klex92 |
0 |
529 |
Cz maja 05, 2011 6:16 pm
klex92
|
 |
Saturn 20T vs Cup Machine 23T
|
Stasiek Bąk |
5 |
1859 |
Pn maja 02, 2011 4:10 pm
Krzysztof Wicher
|
 |
HPI CRAWLER MOTOR 55T
|
Gover's |
8 |
3056 |
So kwi 30, 2011 12:55 pm
HPI Polska
|
 |
Silnik CASTLE CMS36-5700 (MAMBA MAX) Ilość zwojów??
|
Tomek Netkowski |
2 |
1189 |
N kwi 24, 2011 8:45 pm
Tomek Netkowski
|
 |
Potrzebuję pomocy-Zestaw bezszczotkowy do Flying Fisha ;/
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
wicher123 |
22 |
4276 |
Wt kwi 19, 2011 1:07 pm
Mateyos
|
 |
Robitronic Speedstar vs XERUN COMBO-M3A lub M1
|
Marek Kiełbusiewicz |
14 |
4505 |
Śr kwi 13, 2011 1:31 pm
Daniel Tadeusiak
|
 |
Jaki silnik do HSP Hunter 1/16?
|
Dominik46 |
0 |
952 |
Pt kwi 08, 2011 8:30 pm
Dominik46
|
 |
silnik
|
carera123 |
1 |
1001 |
Wt kwi 05, 2011 10:55 pm
KRUK7168
|
 |
Czy to jest coś warte ??
|
wagant |
5 |
1255 |
Wt kwi 05, 2011 9:13 pm
wagant
|
|
|