|
|
| Wątki |
Autor |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni post |
| Ogłoszenia |
 |
DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!!
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
657927 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm
Piotrekzst
|
 |
Karoseria na zamówienie
|
Gimmik |
11 |
649275 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm
Pawel807
|
 |
Elektronika RC - Silniki elektryczne
|
Krzysiek Jaskot |
0 |
15013 |
Cz gru 01, 2005 8:38 am
Krzysiek Jaskot
|
 |
REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r.
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
773558 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm
Marek Kusiakiewicz
|
| Wątki |
 |
Zestaw bezszczotkowy Maverick MV22602 - MM - 22BL 3215KV
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
krawiecki20 |
18 |
10268 |
Cz sty 23, 2014 3:39 pm
Robert24
|
 |
Titan 775
|
przemeczek49 |
7 |
5195 |
N sty 19, 2014 12:03 am
wlodi112
|
 |
trophy motor mount
|
some1 |
1 |
2868 |
Pn gru 30, 2013 5:42 pm
cina81
|
 |
bezszczotka do reely blaze
|
R.a.F. |
6 |
4367 |
Pn gru 02, 2013 9:36 pm
Reely8
|
 |
Combo Castle Mamba Porada.
|
monsterzbik |
6 |
4936 |
N gru 01, 2013 7:46 pm
Luki35
|
 |
Combo do ok 300zł
[ Przejdź na stronę: 1, 2, 3 ]
|
wlodi112 |
37 |
13060 |
Cz lis 28, 2013 11:59 pm
karyś
|
 |
Bezszczotka do Sprint 2 Sport
|
cina81 |
0 |
2473 |
Cz lis 21, 2013 9:18 pm
cina81
|
 |
regulacja/ zmiana timingu w silniku
|
Tomasz Fryc |
5 |
3803 |
Cz lis 21, 2013 5:14 pm
Dariusz Rząsa
|
 |
Zestaw bezszczotkowy do TC4
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
FredS |
23 |
9962 |
Śr lis 20, 2013 2:11 pm
Michał Głąb
|
 |
Jaki silnik do EzRun SC 10
|
Thomassino |
0 |
2410 |
Pt lis 15, 2013 7:59 pm
Thomassino
|
 |
Różne wtyczki balansera
|
zwariowany |
3 |
3163 |
Wt lis 05, 2013 10:56 am
Maciek1974
|
 |
Jakie łozyska do EZRUN 6000KV
|
fredzior |
2 |
1625 |
Cz paź 31, 2013 12:55 pm
fredzior
|
 |
HELP polaczenie
|
some1 |
4 |
1938 |
Śr paź 30, 2013 1:08 pm
Luki35
|
 |
Tekin Pro4 4600 vs Xerun 3656SD 4700?
|
Kuba |
0 |
1005 |
Wt paź 29, 2013 10:36 pm
Kuba
|
 |
wybór silnika do 15t
|
kamil22474 |
0 |
1265 |
So paź 26, 2013 10:52 pm
kamil22474
|
 |
SATURN 27T czy SATURN 20T ?
|
RC.Bill |
0 |
1293 |
N paź 13, 2013 5:58 pm
RC.Bill
|
 |
Silnik szczotkowy do Maverick Strada MT
|
kambal |
1 |
1656 |
Cz paź 10, 2013 6:22 am
zwariowany
|
 |
zestaw bezszczotkowy i jak do niego dobra lipo
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
tomal77 |
23 |
7724 |
Śr paź 09, 2013 7:51 pm
Ralf2107
|
 |
Zestaw bezszczotkowy do Strady XT EVO
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
monsterzbik |
15 |
5590 |
So paź 05, 2013 7:06 am
Luki35
|
 |
Czy warto kupić taki zestaw, czy będzie odpowiedni do bugy
|
tomal77 |
10 |
6258 |
Śr wrz 25, 2013 6:59 pm
tomal77
|
 |
Silnik i regulator do modelu - jak dobrać, jak wyliczyć?
|
_alan |
11 |
12459 |
N wrz 22, 2013 8:22 pm
Ralf2107
|
 |
zestaw do Summit 1/16?
|
Tadek |
0 |
1596 |
N wrz 22, 2013 12:54 pm
Tadek
|
 |
Jakie combo bl i WP do firka?
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
siwytd |
22 |
6263 |
Śr wrz 11, 2013 10:48 am
siwytd
|
 |
Maverick strada MT wymiana slnika bezszczotkow i regulatora
|
blachaxxx |
6 |
2636 |
Wt wrz 10, 2013 7:57 pm
blachaxxx
|
 |
Firebolt 15t VS TITAN 12T który lepszy i dlaczego
|
Minion123 |
3 |
1812 |
Pn wrz 09, 2013 8:32 pm
Ralf2107
|
 |
Pomoc w doborze regulatora i silnika
|
cina81 |
0 |
1202 |
N wrz 08, 2013 12:30 pm
cina81
|
 |
bezszczotka po jeżdzie w kurzu szarpie na niskich obrotach
|
kiu86 |
7 |
3767 |
Cz sie 29, 2013 8:30 pm
kiu86
|
 |
Silnik BEZSZCZOTKOWY
|
zimek101 |
6 |
2988 |
Śr sie 28, 2013 2:45 pm
Ralf2107
|
 |
Modelcraft Hurricane Data-X 6T co powiecie na ten silnik???
|
Kratos |
1 |
1304 |
Śr sie 28, 2013 2:34 pm
Michał Głąb
|
 |
Firestorm-firebolt 15t czy zaszkodzi mu piasek,woda,kurz
|
Minion123 |
0 |
1030 |
Wt sie 27, 2013 9:23 pm
Minion123
|
 |
Maverick Strada Evo XB wymiana szczotki na bezszczotke
|
tomal77 |
0 |
1093 |
N sie 25, 2013 10:00 pm
tomal77
|
 |
Wykręcanie zjechanej śruby dociskającej
|
kaacper124 |
11 |
4507 |
Śr sie 21, 2013 10:08 am
kiu86
|
 |
Zmiana silnika firebolt 15t na lepszy bez zmiany regulatora
|
Minion123 |
0 |
1184 |
Wt sie 20, 2013 10:09 am
Minion123
|
 |
Pomoc w doborze silnik DO MODELU 1/16
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
kiu86 |
22 |
7585 |
Pn sie 12, 2013 8:14 pm
kiu86
|
 |
Silnik Cobra Nosram 6.5T. Da rade w buggy 1/10 ?
|
rivel88 |
9 |
4026 |
Wt sie 06, 2013 11:42 pm
rivel88
|
 |
Chłodzenie wodne w elektryku 1:10
|
kodol |
12 |
5098 |
So sie 03, 2013 11:17 pm
Roni92
|
 |
silnik castle creations 4600kv
|
outlaw19821982 |
12 |
4700 |
Cz sie 01, 2013 5:38 pm
Ralf2107
|
 |
czy silnik od modelu w skali 1/10 wejdzie do modelu 1/18
|
Minion123 |
2 |
1558 |
Śr lip 31, 2013 8:49 pm
Minion123
|
 |
Ktory silnik lepszy do buggy 4wd 1/10 ?
|
barto |
2 |
1645 |
Wt lip 30, 2013 8:26 pm
Ralf2107
|
 |
Szczotki do LRP Rally Special 3
|
Robert24 |
7 |
2636 |
Pt lip 26, 2013 9:55 pm
tonyxD
|
 |
Łożyska - Xerun 2000kV
[ Przejdź na stronę: 1, 2 ]
|
KuBa 98 |
21 |
5845 |
Wt lip 23, 2013 3:56 pm
Roni92
|
 |
silnik 2650 kv hpi savage flux
|
wielkibrat |
1 |
1183 |
Wt lip 23, 2013 1:53 pm
Ralf2107
|
 |
Jkai silnik wybrac do truggy 2wd 1;10
|
tonyxD |
4 |
1846 |
So lip 20, 2013 11:57 pm
tonyxD
|
 |
wymiana magnesu w silniku bezszcotkowym inrunner
|
tonyxD |
8 |
2139 |
Śr lip 17, 2013 7:32 am
Ralf2107
|
 |
silniki z sensorem
|
tonyxD |
1 |
1172 |
Wt lip 16, 2013 8:46 pm
michal0051
|
 |
Czym sie rozni silnik szczotkowy (np 12x3 od 12x2)
|
tonyxD |
1 |
1268 |
So lip 13, 2013 2:19 pm
kiu86
|
 |
Titan 12t Grzeje się
|
outlaw19821982 |
8 |
2776 |
Pt lip 12, 2013 5:20 pm
outlaw19821982
|
 |
Wybór silnika do rustlera
|
outlaw19821982 |
5 |
2300 |
Pt lip 12, 2013 10:01 am
kiu86
|
 |
Saturn 20T
|
jedras |
7 |
3189 |
Śr lip 10, 2013 4:26 pm
Michał Głąb
|
 |
sprawdzenie sprawnosci silnika ---???
|
torque3 |
0 |
997 |
Wt lip 09, 2013 10:00 pm
torque3
|
|
|