![]() |
Forum serwisu RC AUTO |
|
|
|
| Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:27 am |
|
Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:27 am |
![]() |
Strona 4 z 6 |
[ Wątki: 262 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1, 2, 3, 4, 5, 6 Następna strona |
|
|
|||||||
| Wątki | Autor | Odpowiedzi | Wyświetlone | Ostatni post | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenia | |||||||
| DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!! | 2 |
657881 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm |
||||
| Karoseria na zamówienie | 11 |
649196 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm |
||||
| REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r. | 2 |
773520 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm |
||||
| Wątki | |||||||
| Jestem nowy. Prosze o powmoc w wyborze samochodu :) | 5 |
2351 |
Pt sty 15, 2010 9:05 pm |
||||
| co sądzicie o tym modelu. | 17 |
5078 |
Pt sty 08, 2010 10:07 pm |
||||
| Tory drift, rc. | 2 |
2086 |
So gru 05, 2009 4:41 pm |
||||
| wibracje na wewn.kole przy max skręconych kołach | 8 |
2463 |
Wt lis 24, 2009 2:49 pm |
||||
| Nowe Obudowy Do Driftu modeli HSP FF1 - Oceńcie sami | 0 |
1247 |
Śr lis 18, 2009 4:24 pm |
||||
| Drifterzy z innych miast a zwłaszcza z Wrocławia! | 1 |
1548 |
Cz lis 12, 2009 11:26 pm |
||||
| do admina | 24 |
7701 |
So lis 07, 2009 12:53 pm |
||||
| Jaki silnik do driftu? | 7 |
3388 |
So paź 31, 2009 12:06 am |
||||
| drifft (początek) | 11 |
4738 |
Śr paź 21, 2009 1:11 pm |
||||
| Drift. Jestem początkujący. | 7 |
3634 |
Pt paź 16, 2009 12:38 pm |
||||
| Łożyska | 12 |
4360 |
Śr paź 14, 2009 11:40 am |
||||
| TEAM PDMRC- prezentacja modeli ;) | 2 |
2262 |
Pn paź 12, 2009 3:53 pm |
||||
| Czy podriftuje? (Dziękuję, temat do zamknięcia lub...) | 15 |
4746 |
N paź 04, 2009 4:40 pm |
||||
| do skasowania | 0 |
1116 |
Śr wrz 30, 2009 8:56 pm |
||||
| Nowy model kół do Driftu. | 8 |
3440 |
Wt wrz 29, 2009 7:01 pm |
||||
| nwoe obudowy do driftu na www.nitrotek.pl | 0 |
1242 |
Pn wrz 28, 2009 4:25 pm |
||||
| Problem z oponami | 13 |
3539 |
Śr wrz 23, 2009 6:02 pm |
||||
| Nikko Sprint Motor 1:10 | 1 |
1272 |
Pn wrz 07, 2009 7:44 am |
||||
| E10 - czy warto? | 20 |
6467 |
So sie 22, 2009 10:02 am |
||||
| Traci sie zasieg | 22 |
6644 |
So sie 15, 2009 5:17 pm |
||||
| Lakier | 1 |
1298 |
N lip 12, 2009 8:44 am |
||||
| Pierwszy model do driftingu | 35 |
11339 |
N lip 05, 2009 1:27 pm |
||||
| Pytanko | 11 |
3904 |
Pt cze 26, 2009 12:23 pm |
||||
| opony co kupić | 40 |
12244 |
So maja 30, 2009 9:03 pm |
||||
| Pierwsze spotkanie z driftem ;) (PROSZE O PRZENIESIENIE) | 37 |
11223 |
Cz maja 28, 2009 3:09 pm |
||||
| Nowa klasa w zawodach? | 6 |
2823 |
Cz kwi 30, 2009 6:10 pm |
||||
| Początki Driftingu | 12 |
5157 |
Cz kwi 23, 2009 8:11 pm |
||||
| proszę o pomoc (drift non stock) | 4 |
2585 |
Cz kwi 23, 2009 3:58 pm |
||||
| silnik crawler w drifcie | 2 |
1524 |
Pn kwi 20, 2009 9:06 pm |
||||
| ??Spalinowy?? | 9 |
3027 |
Pt kwi 17, 2009 11:16 pm |
||||
| Hpi DBOX - instrukcja | 3 |
1551 |
Pn mar 23, 2009 9:27 pm |
||||
| Który deferencjał blokować ??? | 7 |
2823 |
So mar 21, 2009 3:19 pm |
||||
| Model z supermarketu | 4 |
2245 |
Pt mar 20, 2009 10:27 pm |
||||
| Pomoc ;) | 18 |
6796 |
Cz mar 19, 2009 6:22 pm |
||||
| Polska Scena RC Driftu | 0 |
1332 |
Pn lut 02, 2009 6:13 pm |
||||
| A tak zeby was czyms zainspirowac ;) | 14 |
4486 |
So sty 17, 2009 4:14 pm |
||||
| FILMIK - PDM Challenge 2008 - Łódź - Manufaktura | 5 |
2393 |
Pn gru 29, 2008 8:06 pm |
||||
| Przełożenia | 7 |
2739 |
So gru 20, 2008 8:01 pm |
||||
| Organizacja zawodów w Łodzi. | 10 |
4050 |
Pn gru 08, 2008 2:37 pm |
||||
| Cracow RC drift beginning | 2 |
1657 |
Pt lis 28, 2008 3:30 pm |
||||
| czy taki model do driftu jest dobry? | 4 |
3133 |
Wt lis 25, 2008 8:13 pm |
||||
| Polish Drift Maniacs RC video vol. 1! | 9 |
3282 |
Cz paź 23, 2008 4:48 pm |
||||
| Jaki model do driftu ?? | 7 |
3255 |
Śr lip 23, 2008 6:42 pm |
||||
| zakładanie opon do driftu na felgi | 12 |
4763 |
Śr lip 16, 2008 9:13 am |
||||
| czy TT-01 może być do dfriftu ?? | 1 |
1763 |
Wt lip 15, 2008 10:22 pm |
||||
| MICRO RS4 DRIFT oraz Sprint 2 StageD - filmiki !!! | 39 |
15157 |
So lip 05, 2008 6:37 am |
||||
| Sposób na ocenę Driftu w ewentualnych zawodach | 15 |
5097 |
Śr maja 21, 2008 9:26 am |
||||
| HOT BODIES Cyclone do driftu i jazda nim w moim wykonaniu | 4 |
2544 |
N maja 18, 2008 11:47 pm |
||||
| Pytanie o opony do driftu | 13 |
5529 |
Wt kwi 22, 2008 9:13 pm |
||||
| Film HPI w wersji PL | 4 |
3009 |
Pt mar 07, 2008 10:35 pm |
||||
![]() |
Strona 4 z 6 |
[ Wątki: 262 ] | Przejdź na stronę Poprzednia strona 1, 2, 3, 4, 5, 6 Następna strona |
|
Teraz jest Śr cze 24, 2026 1:27 am |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości |
|
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |