|
|
| Wątki |
Autor |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni post |
| Ogłoszenia |
 |
DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!!
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
658414 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm
Piotrekzst
|
 |
Karoseria na zamówienie
|
Gimmik |
11 |
649963 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm
Pawel807
|
 |
REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r.
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
773967 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm
Marek Kusiakiewicz
|
| Wątki |
 |
kupie truggy 1:8 NIE HPI
|
hundert |
4 |
1239 |
Wt paź 15, 2013 1:59 pm
hundert
|
 |
Kupię głowicę do silnika modelarskiego lub uszkodzony silnik
|
aro90-18 |
0 |
559 |
Pn paź 14, 2013 5:56 pm
aro90-18
|
 |
Opony Hpi Pirelli D(twarde)
|
Yumakis |
0 |
584 |
Pn paź 14, 2013 1:49 am
Yumakis
|
 |
Kupię regiel HPI SC-15
|
wertok |
0 |
502 |
N paź 13, 2013 7:44 pm
wertok
|
 |
Nieaktualne!
|
Cimek |
0 |
514 |
N paź 13, 2013 6:41 pm
Cimek
|
 |
[K] karbon/ włókno węglowe kupię lub przygarnę
|
MrMaku |
1 |
716 |
N paź 13, 2013 12:21 am
MrMaku
|
 |
Torbę na części oraz model
|
DarkB |
0 |
719 |
So paź 12, 2013 7:50 pm
DarkB
|
 |
Karoseria 1:10 drift nowa, używana
|
tej91 |
0 |
593 |
Wt paź 08, 2013 10:32 pm
tej91
|
 |
Kupię podwozie xray t3 2011
|
marceluss |
0 |
500 |
Wt paź 08, 2013 12:03 pm
marceluss
|
 |
Kupie regulator bezszczotkowy 30-60A
|
Aronik86 |
0 |
475 |
Wt paź 08, 2013 12:03 pm
Aronik86
|
 |
kupie HPI E-firestorm
|
RaspiL |
0 |
460 |
Wt paź 08, 2013 8:28 am
RaspiL
|
 |
bezszczotka Turnigy TrackStar 17.5T
|
Tomasz Fryc |
0 |
632 |
Pn paź 07, 2013 8:30 pm
Tomasz Fryc
|
 |
Kupie ładowarkę do Li-Po do 100zł (REDOX ALPHA/IMAX b6)
|
Yumakis |
0 |
597 |
So paź 05, 2013 5:33 pm
Yumakis
|
 |
Przednie wachacze do B44.1, radiator na silnik 540
|
Motyl |
0 |
479 |
So paź 05, 2013 10:29 am
Motyl
|
 |
[K] całą elektronike do 1:10
|
Michał Mosiek |
0 |
730 |
Pt paź 04, 2013 7:58 am
Michał Mosiek
|
 |
przedni dekielek do LRP X12 Spec lub Nosram Pure Spec.
|
Jakub Chomicki |
0 |
567 |
Wt paź 01, 2013 2:49 pm
Jakub Chomicki
|
 |
Części hpi baja kupię
|
MLODY27 |
0 |
753 |
Pn wrz 30, 2013 7:51 pm
MLODY27
|
 |
Kupię obudowę lub używane servo Blue Bird BMS-631 MG
|
RCfun |
2 |
1264 |
So wrz 28, 2013 4:52 pm
RCfun
|
 |
Kupię budę do 8ight truggy.
|
kubala13 |
0 |
710 |
So wrz 28, 2013 4:37 pm
kubala13
|
 |
Kupie części do Traxxas Revo !
|
G00ral |
1 |
613 |
So wrz 28, 2013 2:59 pm
G00ral
|
 |
Koła off-road
|
budzik122 |
0 |
559 |
Śr wrz 25, 2013 6:27 pm
budzik122
|
 |
Truggy 1:10 elektryk do treningu
|
denism |
0 |
574 |
Wt wrz 24, 2013 8:25 am
denism
|
 |
kupię odbór centralnego 43T ofna jammin buggy X1[kupione]
|
heli38 |
0 |
554 |
N wrz 22, 2013 8:22 pm
heli38
|
 |
kupie kola do slasha
|
KONIU2013 |
0 |
596 |
So wrz 21, 2013 5:38 pm
KONIU2013
|
 |
Kupie Revo 3.3 do remontu !
|
G00ral |
0 |
515 |
So wrz 21, 2013 3:09 pm
G00ral
|
 |
potrzebny na już przedni spojler formula
|
Michał Adamski |
0 |
485 |
So wrz 21, 2013 1:54 pm
Michał Adamski
|
 |
[K] Podwozie TT-01 (najlepiej cały komplet bez aparatury)
|
Miszcz120 |
0 |
633 |
So wrz 21, 2013 12:55 am
Miszcz120
|
 |
Opony i felgi na asfalt do HPI WR8.
|
MattRallyFAN |
0 |
479 |
Pt wrz 20, 2013 7:16 pm
MattRallyFAN
|
 |
Kupię zestaw bezszczotkowy, amortyzatory
|
tej91 |
0 |
462 |
Wt wrz 17, 2013 11:31 pm
tej91
|
 |
[Kupie] Wirnik do Velineon 3500
|
kropka |
0 |
472 |
Wt wrz 17, 2013 4:15 pm
kropka
|
 |
SETUP 1/10 OFF-ROAD !!!
|
tomasz_rd |
0 |
400 |
Pt wrz 13, 2013 6:16 pm
tomasz_rd
|
 |
HPI SAVAGE 4,6 MAŁOPOLSKA/ŚLĄSK.
|
krzysiek3d |
0 |
450 |
Pt wrz 13, 2013 3:26 pm
krzysiek3d
|
 |
regulator min. 100A - NIEAKTUALNE
|
HUBertPL |
0 |
413 |
Pt wrz 13, 2013 1:38 pm
HUBertPL
|
 |
Kupie Mamba Monster 2200 silnik i regiel
|
fredzior |
0 |
415 |
Cz wrz 12, 2013 10:54 am
fredzior
|
 |
mocny sillnik bezszczotkowy do 1:8
|
torque3 |
0 |
298 |
Śr wrz 11, 2013 9:17 pm
torque3
|
 |
Kupię silniki E-revo
|
fredzior |
0 |
317 |
Śr wrz 11, 2013 3:26 pm
fredzior
|
 |
Kupię silniki E-revo
|
fredzior |
0 |
286 |
Śr wrz 11, 2013 3:22 pm
fredzior
|
 |
Kupię transponder AMB
|
michalceranka |
4 |
689 |
Wt wrz 10, 2013 9:50 am
michalceranka
|
 |
aparatura, zestaw bez szczotkowy
|
tej91 |
0 |
356 |
Pn wrz 09, 2013 6:27 pm
tej91
|
 |
kupie wahacz przedni ofna jammin X1 truggy[kupione]
|
heli38 |
0 |
339 |
So wrz 07, 2013 8:31 pm
heli38
|
 |
koła lub opony Onroad 1:5
|
R6 |
0 |
361 |
So wrz 07, 2013 8:16 pm
R6
|
 |
pakiet+ładowarka kupie
|
vital00 |
0 |
451 |
So wrz 07, 2013 6:58 pm
vital00
|
 |
tt 01 wanienka
|
Playergt |
0 |
568 |
So wrz 07, 2013 6:57 pm
Playergt
|
 |
[Nieaktualne] Uszkodzony Regulator HSP lub podobny
|
IgorCh |
0 |
556 |
Pt wrz 06, 2013 6:44 pm
IgorCh
|
 |
(K) Kupię odbiornik 40MHZ FM min 4ch.
|
dydur |
0 |
615 |
Pt wrz 06, 2013 11:03 am
dydur
|
 |
spijler przedni/zderzak f1
|
lukasz24 |
0 |
521 |
Pn wrz 02, 2013 12:51 pm
lukasz24
|
 |
Kupię koła do RC18T
|
wicher123 |
0 |
542 |
Pn wrz 02, 2013 7:52 am
wicher123
|
 |
Kupie regiel wodoodporny 2-3s
|
Luki35 |
0 |
454 |
Pn wrz 02, 2013 4:16 am
Luki35
|
 |
kupię Savage XS, może być złom :]
|
Tadek |
0 |
467 |
Cz sie 29, 2013 8:03 pm
Tadek
|
 |
Płytę podwozia do Xray T3 lub T3 '11
|
Jarek Poniatowski |
0 |
512 |
Śr sie 28, 2013 10:05 pm
Jarek Poniatowski
|
|
|