|
|
| Wątki |
Autor |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni post |
| Ogłoszenia |
 |
DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!!
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
658374 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm
Piotrekzst
|
 |
Karoseria na zamówienie
|
Gimmik |
11 |
649900 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm
Pawel807
|
 |
REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r.
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
773939 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm
Marek Kusiakiewicz
|
| Wątki |
 |
Amortyzator przód do Asso B44 lub shaft + obudowa
|
Kacper Kruczyński |
0 |
818 |
Pn lut 10, 2014 8:53 pm
Kacper Kruczyński
|
 |
szarpankę do k4.6 lub element backplate
|
RaspiL |
0 |
520 |
Pn lut 10, 2014 8:56 am
RaspiL
|
 |
Komplet naprawczy do ZR.21x
|
bassa |
0 |
566 |
N lut 09, 2014 5:51 pm
bassa
|
 |
kupie spinki do karoseri
|
bynio1600 |
0 |
531 |
N lut 09, 2014 1:42 pm
bynio1600
|
 |
[K] Kupie Combo do modelu 1:10
|
czaro19801 |
0 |
648 |
So lut 08, 2014 8:32 pm
czaro19801
|
 |
[K]Kupię konwersję do modelu Kyosho
|
czaro19801 |
0 |
646 |
Pt lut 07, 2014 11:19 am
czaro19801
|
 |
Traxxas Summit - może być niekompletny
|
gh0st81 |
0 |
658 |
Wt lut 04, 2014 3:25 pm
gh0st81
|
 |
Team Orion vortex 10MT Bezszczotka - rdzeń, wał
|
Michał Chej |
0 |
674 |
Pn lut 03, 2014 10:36 pm
Michał Chej
|
 |
Kupię 18 stke do 200zł
|
kamlo |
0 |
542 |
Pn lut 03, 2014 10:16 pm
kamlo
|
 |
Kupie koła do e-revo 17mm
|
fredzior |
0 |
616 |
Pn lut 03, 2014 8:42 am
fredzior
|
 |
nieaktualne
|
heli38 |
0 |
746 |
N lut 02, 2014 9:16 pm
heli38
|
 |
Kupie apke TRaxxas 2,4Ghz 2 lub 3 kanaly
|
fredzior |
0 |
608 |
N lut 02, 2014 2:50 pm
fredzior
|
 |
KUPIĘ model X-ray T1
|
Bogdan Bielecki |
0 |
732 |
N lut 02, 2014 2:28 pm
Bogdan Bielecki
|
 |
sprawny silnik 21.5 T
|
joeXXL |
0 |
700 |
So lut 01, 2014 7:27 pm
joeXXL
|
 |
Dolny przedni wachacz do jammin crt
|
VlodY |
1 |
742 |
So lut 01, 2014 1:16 pm
VlodY
|
 |
Częsci, silnik Xray
|
Bacalodz |
0 |
614 |
Cz sty 30, 2014 12:52 pm
Bacalodz
|
 |
Wie ktoś może czy gdzieś można kupić pokrowiec Na Summit'a?
|
filippiotr18 |
0 |
625 |
Śr sty 29, 2014 10:27 pm
filippiotr18
|
 |
koła "zimowe" do slash 4x4
|
MarcinK |
0 |
681 |
Pn sty 27, 2014 6:55 pm
MarcinK
|
 |
Kupie aparature HK
|
KONIU2013 |
1 |
919 |
Pn sty 27, 2014 6:50 pm
KONIU2013
|
 |
kupie Truggy/buggy 1/8 do 1300 zł xray serpent elektryk
|
MATEUSZ.12. |
2 |
1171 |
N sty 26, 2014 3:50 pm
MATEUSZ.12.
|
 |
Kupie Amorki od TL Reely Weapon i inner body xxx-s
|
Storm |
0 |
526 |
So sty 25, 2014 8:31 pm
Storm
|
 |
Model elektryczny
|
PIOTREK_383 |
2 |
1177 |
So sty 25, 2014 4:44 pm
PIOTREK_383
|
 |
Turnigy Trackstar Programming Box
|
Playergt |
1 |
1122 |
So sty 25, 2014 12:08 am
Playergt
|
 |
kupie axiala exo rtr - używanego
|
GALAXY 17 |
1 |
919 |
Pt sty 24, 2014 10:12 pm
GALAXY 17
|
 |
Spektrum DX3E;
|
sidem |
0 |
515 |
Pt sty 24, 2014 4:07 pm
sidem
|
 |
Odbiornik i torbe do sanwy MT4
|
Andrzej Siwy |
0 |
576 |
Pt sty 24, 2014 2:58 pm
Andrzej Siwy
|
 |
kupie wał do silnika sh 28
|
mickiewicz20 |
0 |
565 |
Wt sty 21, 2014 10:35 pm
mickiewicz20
|
 |
Kupię COMBO bezszczotka do 150zł! Idealne do Driftu
|
dworny |
0 |
535 |
Pt sty 17, 2014 9:37 pm
dworny
|
 |
Odbiornik 2.4GHz Modulacja FHSS
|
Playergt |
1 |
959 |
Pt sty 17, 2014 12:09 am
Playergt
|
 |
[Kupię]Samochód RC do Driftu 1:10! 900zł!
|
dworny |
0 |
660 |
Cz sty 16, 2014 5:05 pm
dworny
|
 |
clear body do baja 5b
|
atosss |
0 |
668 |
Cz sty 16, 2014 4:30 pm
atosss
|
 |
Koła PRO-LINE Trencher 1170-12
|
Mariozii |
0 |
745 |
Śr sty 15, 2014 11:55 pm
Mariozii
|
 |
Spoiler do buggy 1:10
|
Ralf2107 |
0 |
580 |
Śr sty 15, 2014 11:15 am
Ralf2107
|
 |
zestaw bezszczotkowy do 1:18 lub inny
|
Peo |
0 |
663 |
Śr sty 15, 2014 12:37 am
Peo
|
 |
[K] Combo BL do MT 1:10
|
adikx5 |
0 |
518 |
Wt sty 14, 2014 11:44 pm
adikx5
|
 |
Poszukuję osoby, która jest w stanie dotoczyć koła piankowe
|
barto |
0 |
484 |
Wt sty 14, 2014 12:02 am
barto
|
 |
kupię części HPI VORZA
|
RaspiL |
0 |
492 |
Pn sty 13, 2014 10:42 pm
RaspiL
|
 |
Kupię części do Ofna Titan Twin lub Kyosho Giga Cruher
|
bassa |
0 |
545 |
N sty 12, 2014 9:14 pm
bassa
|
 |
Kupię Karoserię 1/10 Drift(LCD/bez)
|
dworny |
0 |
547 |
N sty 12, 2014 7:16 pm
dworny
|
 |
Kupię aparaturę Spektrum DX3R lub DX3S
|
michalceranka |
0 |
611 |
N sty 12, 2014 1:49 pm
michalceranka
|
 |
Kupię Combo do Revo ........
|
czaro19801 |
0 |
746 |
So sty 11, 2014 10:37 pm
czaro19801
|
 |
[K] Bude do Mugen mbx6 eco
|
eymen |
0 |
729 |
Pt sty 10, 2014 12:12 am
eymen
|
 |
Kupie serwo Traxxas mini 2065
|
fredzior |
0 |
603 |
Cz sty 09, 2014 1:57 pm
fredzior
|
 |
Kupie 2 silniki E-REVO szczotki
|
fredzior |
0 |
588 |
Cz sty 09, 2014 9:38 am
fredzior
|
 |
[K] Olej do amortyzatora i dyfra
|
adikx5 |
2 |
865 |
Śr sty 08, 2014 6:26 pm
adikx5
|
 |
Kupię podwozie/RTR do driftu 1/10
|
Firewall |
0 |
730 |
Śr sty 08, 2014 3:55 pm
Firewall
|
 |
[K] zębatke moduł 1.0 18-21T na wirnik 3.17mm
|
michaldenisiuk |
0 |
813 |
Śr sty 08, 2014 12:08 pm
michaldenisiuk
|
 |
Kupię karoserię do modelu 1/8 Onroad sedan/GT
|
barto |
0 |
544 |
Wt sty 07, 2014 8:58 pm
barto
|
 |
Kupię ładowarkę IMAX B6 + ZASILACZ
|
Jelon3k |
0 |
677 |
Pn sty 06, 2014 10:42 pm
Jelon3k
|
 |
Kupię termometr
|
cina81 |
0 |
515 |
So sty 04, 2014 9:14 pm
cina81
|
|
|