|
|
| Wątki |
Autor |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni post |
| Ogłoszenia |
 |
DARMOWE - jazdy próbne luksusowymi samochodami !!!
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
658354 |
Cz kwi 23, 2026 2:33 pm
Piotrekzst
|
 |
Karoseria na zamówienie
|
Gimmik |
11 |
649868 |
Cz gru 20, 2018 2:10 pm
Pawel807
|
 |
REGULAMIN nowy - obowiązuje od 17.06.2013r.
|
Marek Kusiakiewicz |
2 |
773929 |
Pn kwi 06, 2015 4:34 pm
Marek Kusiakiewicz
|
| Wątki |
 |
Odbiornik do Sanwa-MT4 i półosie do Summita
|
gh0st81 |
0 |
1115 |
Cz sie 28, 2014 5:04 pm
gh0st81
|
 |
Wały od summita lub scx'a
|
cina81 |
0 |
1040 |
Wt sie 26, 2014 3:24 pm
cina81
|
 |
Kupię regulator szczotkowy!
|
Mateusz Gełeta |
0 |
949 |
Pn sie 25, 2014 8:26 pm
Mateusz Gełeta
|
 |
Kola do buggy 1/10
|
moon_sailor |
3 |
2388 |
So sie 23, 2014 5:33 pm
Tomasz Pasiut
|
 |
2 felgi do bugy 1:8
|
kamlo |
0 |
795 |
So sie 23, 2014 5:22 pm
kamlo
|
 |
Kupię odbiornik/regulator Maverick Ion
|
Lopez_ |
0 |
777 |
Śr sie 20, 2014 10:59 am
Lopez_
|
 |
Do usunięcia/ nieaktualne
|
Paweł Białkowski |
2 |
1118 |
Wt sie 19, 2014 9:49 am
rafal-waw
|
 |
Kupię Obręcze do Hpi Baja 5b
|
wiciubull |
0 |
836 |
N sie 17, 2014 11:09 am
wiciubull
|
 |
KUPIE czesci do cyclona wce lub pasujace do niego
|
pakul886 |
0 |
740 |
So sie 16, 2014 11:25 pm
pakul886
|
 |
Odbiór 87T, 48DP
|
cina81 |
0 |
745 |
So sie 16, 2014 7:39 am
cina81
|
 |
CZĘŚCI DOHPI BAJA 5B - tłumik, skarpety, osłona sprzęgła,itd
|
jacek.r |
0 |
953 |
Cz sie 14, 2014 6:39 pm
jacek.r
|
 |
KUPIE Savox 1256TG / Apke z odbiornikiem
|
DevilStampege4x4 |
1 |
1098 |
Cz sie 14, 2014 3:32 pm
wyszor
|
 |
Kubek dyferencjału - Jammin x2
|
Koc1u |
2 |
1594 |
Śr sie 13, 2014 9:47 pm
Koc1u
|
 |
Kupie zestaw do konwersji ze spaliny na elektryka
|
moon_sailor |
6 |
2643 |
Śr sie 13, 2014 9:33 pm
moon_sailor
|
 |
juz mam
|
moon_sailor |
1 |
1270 |
Śr sie 13, 2014 12:43 pm
torque3
|
 |
Niedrogą aparaturę 2,4GHz z EPA
|
sxill |
0 |
724 |
Pn sie 11, 2014 12:57 pm
sxill
|
 |
Starterbox do 1:8 pilne
|
asgborant |
0 |
766 |
Pt sie 08, 2014 4:18 pm
asgborant
|
 |
[K] Orange Rx GR300 Spektrum DSM2
|
MrMaku |
0 |
694 |
Pt sie 08, 2014 12:05 pm
MrMaku
|
 |
Mocowanie silnika ele Jammin x2.
|
Koc1u |
0 |
883 |
Wt sie 05, 2014 10:55 pm
Koc1u
|
 |
zębatkę atakującą traxxas
|
Bartek Koźbielak |
1 |
1147 |
Wt sie 05, 2014 10:02 pm
RedzioRC
|
 |
Kupie opony Sorex 32R i 36R !
|
G00ral |
0 |
768 |
Pn sie 04, 2014 8:59 am
G00ral
|
 |
nie aktualne
|
martrx3.3 |
1 |
957 |
N sie 03, 2014 11:55 pm
Mrozio07
|
 |
Pilnie kupię porządny regulator oraz silnik
|
GreenRC? |
0 |
827 |
Wt lip 29, 2014 8:20 pm
GreenRC?
|
 |
[Kupię] Zębatka odbiorcza do Tamiya TL-01, TL-01B #50738
|
Rommie_PL |
2 |
1835 |
Pt lip 25, 2014 6:02 pm
Rommie_PL
|
 |
Części Traxxas Slash, Karoserię, Koła
|
Maciej Mieciński |
0 |
798 |
N lip 20, 2014 6:58 pm
Maciej Mieciński
|
 |
Silnik TRACKSTAR (8,5T-10.5T) sensorowy
|
dzikk |
0 |
724 |
N lip 20, 2014 12:54 pm
dzikk
|
 |
Kupie zębatka atak do trx 3.3
|
mickiewicz20 |
0 |
784 |
Cz lip 17, 2014 4:35 pm
mickiewicz20
|
 |
regulator bezszczotkowy sensorowany
|
MisiekMichał |
0 |
800 |
Śr lip 16, 2014 3:35 pm
MisiekMichał
|
 |
nadajnik 40 mhz Fm , 27 mhz am
|
Bartek Koźbielak |
2 |
1442 |
Śr lip 16, 2014 2:55 pm
chaddy
|
 |
Kupie podwozie najlepiej onroad może być zniszczone
|
kamil22474 |
1 |
1217 |
Śr lip 16, 2014 10:43 am
Scypion
|
 |
Odbiorniki 2.4 GHz DSSS
|
MMaLy |
0 |
903 |
Pn lip 14, 2014 8:41 pm
MMaLy
|
 |
KUPIE Konwersje do Mugena MBX6T tekno/rcmonster/integy
|
DevilStampege4x4 |
0 |
706 |
Pn lip 14, 2014 2:34 pm
DevilStampege4x4
|
 |
Aparatura
|
GreenRC? |
1 |
857 |
N lip 13, 2014 9:18 pm
chaddy
|
 |
Starterbox 1:8 offroad
|
Mariozii |
0 |
658 |
Cz lip 10, 2014 11:32 pm
Mariozii
|
 |
Kupie MUGENA MBX6/7/5 Truggy Podwozie
|
DevilStampege4x4 |
1 |
944 |
Cz lip 10, 2014 4:12 pm
DevilStampege4x4
|
 |
Kupię podwozie Desert Truck/Short Course lub coś podobnego
|
Orenish |
0 |
879 |
Śr lip 09, 2014 4:45 pm
Orenish
|
 |
Kupię odbiornik do sanwy mt-4
|
arek18 |
0 |
787 |
Śr lip 09, 2014 11:41 am
arek18
|
 |
silnik regulator pakiet. - nieaktualne
|
MisiekMichał |
1 |
985 |
Wt lip 08, 2014 11:18 pm
RedzioRC
|
 |
Kupię model RTR 1/10 Off-Road monster truck truggy do 650zl.
|
Rommie_PL |
0 |
698 |
Wt lip 08, 2014 7:29 am
Rommie_PL
|
 |
Kupię sam nadajnik mt-4 sanwa NOWY!
|
Michał Abramowicz |
0 |
717 |
N lip 06, 2014 1:19 pm
Michał Abramowicz
|
 |
kupie części do silnika hpi t-15
|
spmajor |
0 |
720 |
So lip 05, 2014 3:04 am
spmajor
|
 |
Silnik sensorowy ok. 21,5T
|
cina81 |
0 |
711 |
Pt lip 04, 2014 8:18 pm
cina81
|
 |
Kupię głowice do silnika HPI nitro star K4.6 HO
|
erloy23@o2.pl |
0 |
761 |
Pt lip 04, 2014 3:14 pm
erloy23@o2.pl
|
 |
Gaźnik do petrola
|
Bartek Koźbielak |
0 |
933 |
Pt lip 04, 2014 12:38 pm
Bartek Koźbielak
|
 |
Kupie felgi proline 1/8 buggy
|
Krzysiek92 |
1 |
1146 |
Cz lip 03, 2014 3:36 pm
Krzysiek92
|
 |
K U P I E Pakiety LiPo 2S minimum 7000mAh
|
Jarek Poniatowski |
0 |
1010 |
Śr lip 02, 2014 9:14 pm
Jarek Poniatowski
|
 |
Kupię części do TT-01 i aparaturę.
|
matadorRS |
0 |
723 |
Wt lip 01, 2014 6:11 pm
matadorRS
|
 |
Kupię moduł NOSRAM USB Bridge Spec. 2
|
Jan Ruman |
0 |
689 |
Pn cze 30, 2014 5:52 pm
Jan Ruman
|
 |
części do rc18 Team Asso/ Lipo 2s-3s
|
Peo |
0 |
733 |
So cze 28, 2014 3:49 pm
Peo
|
 |
Truggy lub MT 1:8 brushless lub samo podwozie / nieaktualne
|
MMaLy |
0 |
703 |
Pt cze 27, 2014 12:35 am
MMaLy
|
|
|