Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 6:04 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 6:04 pm


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Futaba 3PM 2.4GHz czy Spektrum DX3.0?

 Tytuł: Futaba 3PM 2.4GHz
Napisane: Pt lut 22, 2008 4:59 pm 

Odpowiedzi: 26
Wyświetlone: 7497


Witam niedawno kupiłem sobie model Revo 3.3 i dostałem oddzielnie Futaba 3PM 2.4GHz ale niestety bez instrukcji ma ktos polska instrukcje albo kto mi da wskazowki jak to ustawić :oops:

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: nowy silnik czy naprawa

Napisane: So gru 29, 2007 1:19 am 

Odpowiedzi: 16
Wyświetlone: 2223


Ja troszke w innej sprawie dzis jezdziłem autkiem posiadam revo 3.3 Wypaliłem z 2 baczki i nagle mi zgasł.Paliwo w normie 1,2 baku i nie da sie go odpalic .nie wiem co jest grane. zaniosłem go do domu wyczysciłem filtr .sprawdziłem świece wszystko ok ale nadal nie działa dałem mu troszke mniej paliw...

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Filtr powietrza do Revo 3.3

Napisane: Śr gru 19, 2007 6:27 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1050


Ja mam taki u siebie wczoraj kupiłem :lol: http://www.rcwroblik.pl/x_C_Sz2.html?PS ... 2=&x=0&y=0

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: Jaki filtr powietrza do REVO 3.3

Napisane: N gru 16, 2007 8:40 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 368


Witam Wszystkich potrzebuje pomocy !!!
Posiadam Revo 3.3 i chcę zmienić standardowy filtr powietrza na jakiś lepszy.Proszę o pomoc i rady może ktoś z Was zmieniał .W sklepie każdy sprzedawca doradza coś innego :cry:
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 6:04 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL