| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: Futaba 3PM 2.4GHz czy Spektrum DX3.0? |
| OSCAR |
|
Napisane: Pt lut 22, 2008 4:59 pm
|
|
Odpowiedzi: 26 Wyświetlone: 7497
|
Witam niedawno kupiłem sobie model Revo 3.3 i dostałem oddzielnie Futaba 3PM 2.4GHz ale niestety bez instrukcji ma ktos polska instrukcje albo kto mi da wskazowki jak to ustawić  |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: nowy silnik czy naprawa |
| OSCAR |
|
Napisane: So gru 29, 2007 1:19 am
|
|
Odpowiedzi: 16 Wyświetlone: 2223
|
| Ja troszke w innej sprawie dzis jezdziłem autkiem posiadam revo 3.3 Wypaliłem z 2 baczki i nagle mi zgasł.Paliwo w normie 1,2 baku i nie da sie go odpalic .nie wiem co jest grane. zaniosłem go do domu wyczysciłem filtr .sprawdziłem świece wszystko ok ale nadal nie działa dałem mu troszke mniej paliw... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Filtr powietrza do Revo 3.3 |
| OSCAR |
|
Napisane: Śr gru 19, 2007 6:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1050
|
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: Jaki filtr powietrza do REVO 3.3 |
| OSCAR |
|
Napisane: N gru 16, 2007 8:40 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 368
|
Witam Wszystkich potrzebuje pomocy !!!
Posiadam Revo 3.3 i chcę zmienić standardowy filtr powietrza na jakiś lepszy.Proszę o pomoc i rady może ktoś z Was zmieniał .W sklepie każdy sprzedawca doradza coś innego  |
|
 |
| Sortuj wg: |