| Autor |
Wiadomość |
Dział: Regulatory Wątek: TEU-101BK |
| diablokomis |
|
Napisane: So cze 30, 2007 12:00 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 2277
|
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: TEU-101BK |
| diablokomis |
|
Napisane: So cze 30, 2007 9:14 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 2277
|
| Dzięki za wyczerpującą odpowiedz , bo ten rygielek chce zamątować w rs4 micro , zasilany z 4 cel a miałem kilka rygielków i było ok ale niepodobało mi sie w nich to żę mają opóźnienie 1-2 sekundy reversy, a wiem że ten teu niema opóźnienia. Chba że są jeszcze jakieś rygielki bez opóźnienia reversu j... |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: TEU-101BK |
| diablokomis |
|
Napisane: So cze 30, 2007 9:14 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 2277
|
| Dzięki za wyczerpującą odpowiedz , bo ten rygielek chce zamątować w rs4 micro , zasilany z 4 cel a miałem kilka rygielków i było ok ale niepodobało mi sie w nich to żę mają opóźnienie 1-2 sekundy reversy, a wiem że ten teu niema opóźnienia. Chba że są jeszcze jakieś rygielki bez opóźnienia reversu j... |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: TEU-101BK |
| diablokomis |
|
Napisane: Pt cze 29, 2007 4:39 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 2277
|
| Witam , mam pytanie czy regulator TEU-101BK moge zaśilić z czterech akumulatorków to jest 4,8v ?? bo w jego specyfikacji jest napisane 6 cel. Jak ktoś ma możliwość to barzo prosze o sprawdzenie. |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Jaki regulator do rs4 |
| diablokomis |
|
Napisane: Śr cze 13, 2007 10:46 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 869
|
| Witam mam pytanie , czy ten regulator ,http://www.model-fan.com.pl/index.php?p32,viper-eco-20 sprawdzi mi sie w modelu rs4 , a jak nie to co kupić do 180zł ?? |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Ezx-r hitec |
| diablokomis |
|
Napisane: Pn kwi 16, 2007 11:54 am
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1830
|
| Witam , oto instruksja http://www.sabest.org/kitinfo/EZX-R%20Instructions.pdf , z tym rozpędzaniem to zrób tak jak kolega wyrzej napisał , odwruć kabelki na śilniczku , rozbierz nadajnik i przy ryglu od pretkosci masz potencjometr od którego wychodzą trzy kabelki , tego w sirodku nie ruszaj a te dwa... |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Ezx-r hitec |
| diablokomis |
|
Napisane: Śr mar 21, 2007 10:55 am
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1830
|
| Dziękuje za odpowiedz , teraz jak tak myśle to kolega Marciniszyn ma racje , dzięki za odpowiedz. |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Ezx-r hitec |
| diablokomis |
|
Napisane: Wt mar 20, 2007 3:25 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1830
|
| Mam pytanie w sprawie tego regulatora , mam go w modelu rs4 i mam pewien problem , jak jade do przodu to wszystko jest ok a jak do tyłu to powoli sie rozpędza , znalazłem instrukcje po angielsku i umiem na przkład zrobić go jednokierunkowym regulatorem z chamulcem, ale chciałbym wiedzieć czy idzie i... |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: RS4 micro |
| diablokomis |
|
Napisane: Wt mar 20, 2007 12:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 13 Wyświetlone: 3327
|
Dzięki za odpowiedz, po zastanowieniu narazie nie kupuje tego lepszego dyfra , a co do 2 mojego pytania ile maksymalnie moge mieć cel w bateri ?? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: RS4 micro |
| diablokomis |
|
Napisane: Wt mar 20, 2007 11:15 am
|
|
Odpowiedzi: 13 Wyświetlone: 3327
|
| Witam dzięki za pomoc "festiwal" częsci znalazłem , faktycznie miały inne zdjęcie. Mam jeszcze 2 pytania co to jest one-way i czy warto to kupić bo cena jest dość wysoka , i czy autko będzie jechać też do tyłu ?? CZy jak mam w autku 6 cel a nie 5 to nie bęzie mi sie bardziej złużywać?? |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: RS4 micro |
| diablokomis |
|
Napisane: Wt mar 20, 2007 10:11 am
|
|
Odpowiedzi: 13 Wyświetlone: 3327
|
| Dzięki jusz szukam , nie miałem instrukcji kupiłem przechodzony . Napisze jak znajde. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: RS4 micro |
| diablokomis |
|
Napisane: Pn mar 19, 2007 10:30 am
|
|
Odpowiedzi: 13 Wyświetlone: 3327
|
| Dzięki ale nie ma tych części co potrzebyje. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: RS4 micro |
| diablokomis |
|
Napisane: Cz mar 15, 2007 11:08 am
|
|
Odpowiedzi: 13 Wyświetlone: 3327
|
| Witam kupiłem taki model i okazało sie że przedni dyfer jest rossypany to znaczy wysypały sie trybiki na tych czarnych plastikach, moje pytanie brzmi gdzie moge kupic taki trybik,lub co moge zrobić żeby to jakoś naprawić , bo na samym tylnim napędzie nie da sie jechać. |
|
 |
| Sortuj wg: |