Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:22 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:22 pm


Znalezione wyniki: 16
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Kupię   Wątek: Silniczek do 20 zwojow

Napisane: Wt paź 30, 2007 7:28 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 492


no ale zostalo wyjasnione w temacie ;] no chyba ze smart control z ograniczeniem do 20 zwoji wytrzyma to spoko ;p

 Dział: Kupię   Wątek: Silniczek do 20 zwojow

Napisane: Wt paź 30, 2007 7:06 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 492


silniczki maja byc od 20 w zwyz :P

 Dział: Kupię   Wątek: Silniczek do 20 zwojow

Napisane: Wt paź 30, 2007 11:57 am 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 492


tak jak w temacie. Najlepiej rozbieralny tani w dobrym stanie i wysokoobrotowy ma pasowac do tb-01
Prosze o propozycje

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Radom !!

 Tytuł: Radom !!
Napisane: N kwi 01, 2007 8:23 pm 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 411


Witam wszytstkich proponuje spotkanie w Radomiu jakos w świeta iwem ze jest nas troche wiec odzywajcie sie na gg 2210868 to zrobimy jakies iweksze spotkanie bo puki co mielismy kilka spotkan ale jezdzilo tylko kilka osob (dzis pod minimalem jezdzilo nas 2) Prosze o nieusuwanie postu gdyz niewiele os...

 Dział: Kupię   Wątek: Kupie model - podwozie do 540 stki

Napisane: Pn mar 19, 2007 11:30 am 

Odpowiedzi: 10
Wyświetlone: 1853


skoro nie chcesz tt to ja proponuje tl :Pprawie nowka w stanie bardzo dobrym nie zajezdzona dodaje karoserie mercedes do treningu wszystko do uzgodnienia jezeli tylko jestes zainteresowany pisz na gg 2210868

 Dział: Co wybrać?   Wątek: TL-01 na TB-01 ?

Napisane: So mar 17, 2007 12:41 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 789


aha rozumiem bo ja mam tą tl-01 ale chcialem tez pojezdzic na szuterku na piasku pozatym tb ma duzo regulacji i to do mnie przemawia tl jest spoko ale do samego driftu ale na piasek juz niebardzo pozatym tl wychodzi dosyc drogo a tb ma np lozyska w komplecie powiedz mi na jakich zasadam warto sie wy...

 Dział: Co wybrać?   Wątek: TL-01 na TB-01 ?

Napisane: So mar 17, 2007 12:30 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 789


hmm tb-01 moge miec za 300 pln z 2 pakietami reglem elektronicznym wiec wcale nei jest drozsze od tl :) ale chodzi mi o to czy warto dokonywac takiej zamiany :) powiedz jak Tobie sie jezdzi oraz prosilbym o opinie osob ktore maja tb-01 oraz tych ktore jezdzily obydwoma modelami :) chcę poszłuchać op...

 Dział: Co wybrać?   Wątek: TL-01 na TB-01 ?

 Tytuł: TL-01 na TB-01 ?
Napisane: So mar 17, 2007 12:09 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 789


Tak jak w temacie czy warto wymienic tl na tb chodzi w zasadzie o samo podwozie z serwem + pudełko i co tam w zestawie ale bez silnika i z reglem mechanicznym na TB z serwem bez silnika czyli podobne warunki Model bedzie driftowac oraz jezdzic na piaszczystych trasach a tl do tego drugiego niebardzo...

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Sanyo i pierwsze ładowanie

Napisane: Pt mar 09, 2007 9:32 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1104


dzieki za odpowiedz mam zamiar kupic lepsza ladowarke wogole szkoda ze na ta wydalem pieniadze :/ ale moze uda mi sie kupic ladowarke jakos taniej :)

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Sanyo i pierwsze ładowanie

Napisane: Cz mar 08, 2007 8:07 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1104


no rozładowywać do końca to wiem i tak ciągle robie :) co prawda narazie mam cameliona i jest bardzo słaby ale mam nadzieje ze sanyo bedzie dobry i chciałem zrobić aby długo trzymnał a słyszałem ze trzeba ładować pierwsze 3x po ponad 12h :) i rozładowywać do końca :P prosiłbym również o info jak dłu...

 Dział: Akumulatorki   Wątek: Sanyo i pierwsze ładowanie

Napisane: Cz mar 08, 2007 7:27 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1104


Witam was zdecydowałem się na zakup pakietu sanyo 3600 NiMH i proszę was o pomoc :) mianowicie chodzi mi o to jak go uformować aby trzymał jak najdlużej i miał jak najwiecej mocy :) ile nalezy go ładować oraz ile razy przeprowadzic taka operacje Linki do Pakietu: http://www.allegro.pl/item173643477_...

 Dział: Regulatory   Wątek: Smart Control

Napisane: So lut 17, 2007 12:26 pm 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1951


powiedzcie mi jeszcze tylko jak jade do przodu to jaki kolor lampki na reglu powinien byc :) serdecznie dziekuje za pomoc

 Dział: Regulatory   Wątek: Smart Control

Napisane: So lut 17, 2007 11:19 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1951


mam st. trim th.trim i jakis jeden neioznaczony ktorym reguluje sie promien skretu i jak przytrzymam gaz to tym moge dawac od 20-130 szybkosc jezeli ustawie 20 i na maxa gazu dam to samochodzik ledwo jedzie :) a 130 to szybko a th.trim to ustawianie serva jak w st trim i nadal nie wiem co zrobic :P

 Dział: Regulatory   Wątek: Smart Control

Napisane: So lut 17, 2007 9:21 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1951


tylko powiedz mi jeszcze jak to zrobić w hayabusie ? :) bede bardzo wdzieczny odkryłem właśnie ze cały czas mam zmieniony wsteczny z jazda do przodu przypomniało mi sie ze w reglu mechanicznym kabelki miałem połaczone na odwrot i dopiero wtedy samochodzik jechał do przodu tylko prosze niech ktoś mi ...

 Dział: Regulatory   Wątek: Smart Control

Napisane: So lut 17, 2007 9:16 am 

Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 1951


gdy zmienie kabelki wtedy dajac gaz samochodzik jedzie na wstecznym wiec to raczej nei to i po nocy zauwazylem ze jezdzi troche szybciej ale i tak na mechanicznym jezdzil szybciej :/
Sortuj wg:  
Strona 1 z 2 [ Znalezione wyniki: 16 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 3:22 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL