| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: Silniczek do 20 zwojow |
| zorg |
|
Napisane: Wt paź 30, 2007 7:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 492
|
| no ale zostalo wyjasnione w temacie ;] no chyba ze smart control z ograniczeniem do 20 zwoji wytrzyma to spoko ;p |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Silniczek do 20 zwojow |
| zorg |
|
Napisane: Wt paź 30, 2007 7:06 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 492
|
silniczki maja byc od 20 w zwyz  |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Silniczek do 20 zwojow |
| zorg |
|
Napisane: Wt paź 30, 2007 11:57 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 492
|
tak jak w temacie. Najlepiej rozbieralny tani w dobrym stanie i wysokoobrotowy ma pasowac do tb-01
Prosze o propozycje |
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: Radom !! |
| zorg |
|
Napisane: N kwi 01, 2007 8:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 411
|
| Witam wszytstkich proponuje spotkanie w Radomiu jakos w świeta iwem ze jest nas troche wiec odzywajcie sie na gg 2210868 to zrobimy jakies iweksze spotkanie bo puki co mielismy kilka spotkan ale jezdzilo tylko kilka osob (dzis pod minimalem jezdzilo nas 2) Prosze o nieusuwanie postu gdyz niewiele os... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupie model - podwozie do 540 stki |
| zorg |
|
Napisane: Pn mar 19, 2007 11:30 am
|
|
Odpowiedzi: 10 Wyświetlone: 1853
|
skoro nie chcesz tt to ja proponuje tl prawie nowka w stanie bardzo dobrym nie zajezdzona dodaje karoserie mercedes do treningu wszystko do uzgodnienia jezeli tylko jestes zainteresowany pisz na gg 2210868 |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: TL-01 na TB-01 ? |
| zorg |
|
Napisane: So mar 17, 2007 12:41 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 789
|
| aha rozumiem bo ja mam tą tl-01 ale chcialem tez pojezdzic na szuterku na piasku pozatym tb ma duzo regulacji i to do mnie przemawia tl jest spoko ale do samego driftu ale na piasek juz niebardzo pozatym tl wychodzi dosyc drogo a tb ma np lozyska w komplecie powiedz mi na jakich zasadam warto sie wy... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: TL-01 na TB-01 ? |
| zorg |
|
Napisane: So mar 17, 2007 12:30 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 789
|
| hmm tb-01 moge miec za 300 pln z 2 pakietami reglem elektronicznym wiec wcale nei jest drozsze od tl :) ale chodzi mi o to czy warto dokonywac takiej zamiany :) powiedz jak Tobie sie jezdzi oraz prosilbym o opinie osob ktore maja tb-01 oraz tych ktore jezdzily obydwoma modelami :) chcę poszłuchać op... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: TL-01 na TB-01 ? |
| zorg |
|
Napisane: So mar 17, 2007 12:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 789
|
| Tak jak w temacie czy warto wymienic tl na tb chodzi w zasadzie o samo podwozie z serwem + pudełko i co tam w zestawie ale bez silnika i z reglem mechanicznym na TB z serwem bez silnika czyli podobne warunki Model bedzie driftowac oraz jezdzic na piaszczystych trasach a tl do tego drugiego niebardzo... |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Sanyo i pierwsze ładowanie |
| zorg |
|
Napisane: Pt mar 09, 2007 9:32 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1104
|
dzieki za odpowiedz mam zamiar kupic lepsza ladowarke wogole szkoda ze na ta wydalem pieniadze :/ ale moze uda mi sie kupic ladowarke jakos taniej  |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Sanyo i pierwsze ładowanie |
| zorg |
|
Napisane: Cz mar 08, 2007 8:07 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1104
|
| no rozładowywać do końca to wiem i tak ciągle robie :) co prawda narazie mam cameliona i jest bardzo słaby ale mam nadzieje ze sanyo bedzie dobry i chciałem zrobić aby długo trzymnał a słyszałem ze trzeba ładować pierwsze 3x po ponad 12h :) i rozładowywać do końca :P prosiłbym również o info jak dłu... |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Sanyo i pierwsze ładowanie |
| zorg |
|
Napisane: Cz mar 08, 2007 7:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1104
|
| Witam was zdecydowałem się na zakup pakietu sanyo 3600 NiMH i proszę was o pomoc :) mianowicie chodzi mi o to jak go uformować aby trzymał jak najdlużej i miał jak najwiecej mocy :) ile nalezy go ładować oraz ile razy przeprowadzic taka operacje Linki do Pakietu: http://www.allegro.pl/item173643477_... |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Smart Control |
| zorg |
|
Napisane: So lut 17, 2007 12:26 pm
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1951
|
powiedzcie mi jeszcze tylko jak jade do przodu to jaki kolor lampki na reglu powinien byc serdecznie dziekuje za pomoc |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Smart Control |
| zorg |
|
Napisane: So lut 17, 2007 11:19 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1951
|
mam st. trim th.trim i jakis jeden neioznaczony ktorym reguluje sie promien skretu i jak przytrzymam gaz to tym moge dawac od 20-130 szybkosc jezeli ustawie 20 i na maxa gazu dam to samochodzik ledwo jedzie a 130 to szybko a th.trim to ustawianie serva jak w st trim i nadal nie wiem co zrobic  |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Smart Control |
| zorg |
|
Napisane: So lut 17, 2007 9:21 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1951
|
| tylko powiedz mi jeszcze jak to zrobić w hayabusie ? :) bede bardzo wdzieczny odkryłem właśnie ze cały czas mam zmieniony wsteczny z jazda do przodu przypomniało mi sie ze w reglu mechanicznym kabelki miałem połaczone na odwrot i dopiero wtedy samochodzik jechał do przodu tylko prosze niech ktoś mi ... |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Smart Control |
| zorg |
|
Napisane: So lut 17, 2007 9:16 am
|
|
Odpowiedzi: 9 Wyświetlone: 1951
|
| gdy zmienie kabelki wtedy dajac gaz samochodzik jedzie na wstecznym wiec to raczej nei to i po nocy zauwazylem ze jezdzi troche szybciej ale i tak na mechanicznym jezdzil szybciej :/ |
|
 |
| Sortuj wg: |