Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:35 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:35 pm


Znalezione wyniki: 10
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Akumulatorki   Wątek: co sądzicie o aku camellonie

Napisane: Śr lut 21, 2007 2:51 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1314


a ile dales za tego intelekta. jesli mozesz to podaj strone ich sklepu(jesli maja) :D

 Dział: Akumulatorki   Wątek: co sądzicie o aku camellonie

Napisane: Wt lut 20, 2007 8:28 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 1314


mam akusia camellona 3300 i niewiem czy kupic taki drugi. mysle o aku intelekt

 Dział: Akumulatorki   Wątek: aku do mada

Napisane: So lut 17, 2007 6:13 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1455


no co ty pol godziny a ile kosztuje i gdzie kupic??? :D :twisted:

 Dział: Regulatory   Wątek: czy regl TEU 101bk pociagnie BZ ( silnik )

Napisane: Pt lut 16, 2007 1:05 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 2005


a ok a na jaki regl zmienic

 Dział: Ładowarki   Wątek: jaka ladowarka najlepsza do camellona

Napisane: Pt lut 16, 2007 1:03 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 887


do 150zl

 Dział: Akumulatorki   Wątek: aku do mada

Napisane: Pt lut 16, 2007 1:02 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1455


tak naprawde to chce wydac do 200zl i chce jezdzic jak najdluzej bo ja jezdze po podworku

 Dział: Regulatory   Wątek: czy regl TEU 101bk pociagnie BZ ( silnik )

Napisane: Cz lut 15, 2007 4:38 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 2005


chce kupic silnik BZ 23 zwoje chyba 28 000 tys obrotow, i niewiem czy pociagnie na tym reglu

 Dział: Silniki elektryczne   Wątek: jaki silnik najleoszy do mada

Napisane: Cz lut 15, 2007 4:28 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 468


niewiem jaki silnik wybrac do mada jako tiuning

 Dział: Ładowarki   Wątek: jaka ladowarka najlepsza do camellona

Napisane: Cz lut 15, 2007 4:27 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 887


mam camellona 3300mAh i niewiem jaka ladowarke wybrac :?:

 Dział: Akumulatorki   Wątek: aku do mada

 Tytuł: aku do mada
Napisane: Cz lut 15, 2007 4:23 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 1455


jaki polecacie aku do mada
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 10 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:35 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL