| Autor |
Wiadomość |
Dział: Akumulatorki Wątek: co sądzicie o aku camellonie |
| meżczyzna |
|
Napisane: Śr lut 21, 2007 2:51 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1314
|
a ile dales za tego intelekta. jesli mozesz to podaj strone ich sklepu(jesli maja)  |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: co sądzicie o aku camellonie |
| meżczyzna |
|
Napisane: Wt lut 20, 2007 8:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 1314
|
| mam akusia camellona 3300 i niewiem czy kupic taki drugi. mysle o aku intelekt |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: aku do mada |
| meżczyzna |
|
Napisane: So lut 17, 2007 6:13 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1455
|
no co ty pol godziny a ile kosztuje i gdzie kupic???  |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: czy regl TEU 101bk pociagnie BZ ( silnik ) |
| meżczyzna |
|
Napisane: Pt lut 16, 2007 1:05 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 2005
|
| a ok a na jaki regl zmienic |
|
 |
Dział: Ładowarki Wątek: jaka ladowarka najlepsza do camellona |
| meżczyzna |
|
Napisane: Pt lut 16, 2007 1:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 887
|
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: aku do mada |
| meżczyzna |
|
Napisane: Pt lut 16, 2007 1:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1455
|
| tak naprawde to chce wydac do 200zl i chce jezdzic jak najdluzej bo ja jezdze po podworku |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: czy regl TEU 101bk pociagnie BZ ( silnik ) |
| meżczyzna |
|
Napisane: Cz lut 15, 2007 4:38 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 2005
|
| chce kupic silnik BZ 23 zwoje chyba 28 000 tys obrotow, i niewiem czy pociagnie na tym reglu |
|
 |
Dział: Silniki elektryczne Wątek: jaki silnik najleoszy do mada |
| meżczyzna |
|
Napisane: Cz lut 15, 2007 4:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 468
|
| niewiem jaki silnik wybrac do mada jako tiuning |
|
 |
Dział: Ładowarki Wątek: jaka ladowarka najlepsza do camellona |
| meżczyzna |
|
Napisane: Cz lut 15, 2007 4:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 887
|
mam camellona 3300mAh i niewiem jaka ladowarke wybrac  |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: aku do mada |
| meżczyzna |
|
Napisane: Cz lut 15, 2007 4:23 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 1455
|
| jaki polecacie aku do mada |
|
 |
| Sortuj wg: |