| Autor |
Wiadomość |
Dział: Kupię Wątek: Kupie regilek!!!! |
| Hopen |
|
Napisane: So kwi 14, 2007 11:02 am
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 435
|
| Kupie regulator moze byc jednokierunkowy samochodowy >11T lub no limit moze byc lekko uszkodzony, Czekam na propozycje. |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: Regiel dwukierunkowy - naprawa. Pomocy!! |
| Hopen |
|
Napisane: Śr lut 07, 2007 1:41 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 1192
|
| Witam, mam maly problem mianowicie posiedam regulator dwukierunkowy Robbel (czy cus takiego) ograniczenie do 20T ale wymieniam tranzystory na IRL1404 lub IRL3713 po 8 sztuk czyli dwa polaczone rownolegle czy lepiej szeregowy, i jakie lepiej wybrac chcialbym aby bylo ograniczenie do 10T i czy takie o... |
|
 |
| Sortuj wg: |