Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:07 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:07 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Kupię   Wątek: Kupie regilek!!!!

 Tytuł: Kupie regilek!!!!
Napisane: So kwi 14, 2007 11:02 am 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 435


Kupie regulator moze byc jednokierunkowy samochodowy >11T lub no limit moze byc lekko uszkodzony, Czekam na propozycje.

 Dział: Regulatory   Wątek: Regiel dwukierunkowy - naprawa. Pomocy!!

Napisane: Śr lut 07, 2007 1:41 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 1192


Witam, mam maly problem mianowicie posiedam regulator dwukierunkowy Robbel (czy cus takiego) ograniczenie do 20T ale wymieniam tranzystory na IRL1404 lub IRL3713 po 8 sztuk czyli dwa polaczone rownolegle czy lepiej szeregowy, i jakie lepiej wybrac chcialbym aby bylo ograniczenie do 10T i czy takie o...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:07 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL