| Autor |
Wiadomość |
Dział: Regulatory Wątek: POMOCY Z REGLEM LRP....plis:) |
| lucianos |
|
Napisane: So sty 06, 2007 10:33 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1227
|
Wiec tak regler wyglada na wyregulowany ale zauwazylem ze:
przy jezdzie non stop do przodu bez uzycia wstecznego sie nie grzeje natomiast jesli czesto lub nawet sporadycznie uzywam wstecznego grzeje sie nawet bardzo....czy to normalne?:)
pozdrawiam |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: POMOCY Z REGLEM LRP....plis:) |
| lucianos |
|
Napisane: So sty 06, 2007 9:32 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1227
|
oki...dzieki zaraz to obadam i dam znac jakie wyniki:)
Ale mam jeszcze jedno pytanie:
czy to normalne ze po okolo minucie azdy regiel automatycznie sie wylacza bo jest tak goracy i trzeba czekac az sie ochlodzi?co mozna zrobic zeby sie tak szybko nie grzal i dluzej smigac?
dzieki pozdro |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: POMOCY Z REGLEM LRP....plis:) |
| lucianos |
|
Napisane: Pt sty 05, 2007 11:37 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1227
|
| Witam! Na wstepie dodam ze jestem nowicjuszem w dziedzine modeli rc...ale mam problem ktory nie wiem jak rozwiazac! Mam silniczek standardowy tamiya blaszak 540 i kupilem regiel do niego LRP dzialajacy w przod i tyl...po zamontowaniu dziala mi 2razy szybciej wstecz a wolniej do przodu :roll: wiem ze... |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: kupie regulator pilnie |
| lucianos |
|
Napisane: Cz sty 04, 2007 9:16 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 438
|
mam motor 540 standardowy tamiyowski wiec cos pod to a najlepiej jakis lepszy zeby mozna bylo podlaczyc w przyszlosci pod lepszy silnik...
oferty na maila lub gg 7623522
pozdro |
|
 |
| Sortuj wg: |