Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:07 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:07 pm


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Regulatory   Wątek: POMOCY Z REGLEM LRP....plis:)

Napisane: So sty 06, 2007 10:33 am 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1227


Wiec tak regler wyglada na wyregulowany ale zauwazylem ze:
przy jezdzie non stop do przodu bez uzycia wstecznego sie nie grzeje natomiast jesli czesto lub nawet sporadycznie uzywam wstecznego grzeje sie nawet bardzo....czy to normalne?:)
pozdrawiam

 Dział: Regulatory   Wątek: POMOCY Z REGLEM LRP....plis:)

Napisane: So sty 06, 2007 9:32 am 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1227


oki...dzieki zaraz to obadam i dam znac jakie wyniki:)
Ale mam jeszcze jedno pytanie:
czy to normalne ze po okolo minucie azdy regiel automatycznie sie wylacza bo jest tak goracy i trzeba czekac az sie ochlodzi?co mozna zrobic zeby sie tak szybko nie grzal i dluzej smigac?
dzieki pozdro

 Dział: Regulatory   Wątek: POMOCY Z REGLEM LRP....plis:)

Napisane: Pt sty 05, 2007 11:37 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1227


Witam! Na wstepie dodam ze jestem nowicjuszem w dziedzine modeli rc...ale mam problem ktory nie wiem jak rozwiazac! Mam silniczek standardowy tamiya blaszak 540 i kupilem regiel do niego LRP dzialajacy w przod i tyl...po zamontowaniu dziala mi 2razy szybciej wstecz a wolniej do przodu :roll: wiem ze...

 Dział: Kupię   Wątek: kupie regulator pilnie

Napisane: Cz sty 04, 2007 9:16 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 438


mam motor 540 standardowy tamiyowski wiec cos pod to a najlepiej jakis lepszy zeby mozna bylo podlaczyc w przyszlosci pod lepszy silnik...
oferty na maila lub gg 7623522 :)

pozdro
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 5:07 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL