Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: hpi kontroler flux - problem w e-firestorm

Napisane: Wt wrz 05, 2017 1:21 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 4506


Na stockowym 2s jezdzil raptem 15min, w dodatku jak dobrze pamietam, mial kiepski start. W sklepie chcialem kupic akumulator, na ktorym dluzej pojezdzi, to polecili mi 3s, wszystko jest kwestia wyczucia, malo kiedy naciskalem "gaz" do konca, zazwyczaj tylko na asfalcie :) Tak, silnik mam 4...

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: hpi kontroler flux - problem w e-firestorm

Napisane: Wt wrz 05, 2017 12:07 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 4506


Czesc! W 2012 roku zakupilem hpi e-firestorm 10t flux z nowszej wersji (wyszla w 2012 z pomaranczowa/rozowa obudowa). Po okolo 2 latach rozwalila mi sie obudowa od dyferencjalu razem z tylnym zawieszeniem silnika, wiec odlozylem autko w kat. Dzisiaj chcialem sie troche nim pobawic i jako, ze nabrale...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 10:41 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL