| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: hpi kontroler flux - problem w e-firestorm |
| myszku |
|
Napisane: Wt wrz 05, 2017 1:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 4506
|
| Na stockowym 2s jezdzil raptem 15min, w dodatku jak dobrze pamietam, mial kiepski start. W sklepie chcialem kupic akumulator, na ktorym dluzej pojezdzi, to polecili mi 3s, wszystko jest kwestia wyczucia, malo kiedy naciskalem "gaz" do konca, zazwyczaj tylko na asfalcie :) Tak, silnik mam 4... |
|
 |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: hpi kontroler flux - problem w e-firestorm |
| myszku |
|
Napisane: Wt wrz 05, 2017 12:07 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 4506
|
| Czesc! W 2012 roku zakupilem hpi e-firestorm 10t flux z nowszej wersji (wyszla w 2012 z pomaranczowa/rozowa obudowa). Po okolo 2 latach rozwalila mi sie obudowa od dyferencjalu razem z tylnym zawieszeniem silnika, wiec odlozylem autko w kat. Dzisiaj chcialem sie troche nim pobawic i jako, ze nabrale... |
|
 |
| Sortuj wg: |