| Autor |
Wiadomość |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Używany Savage - kupiony - jest XL |
| Pan Byku |
|
Napisane: Śr sty 11, 2017 12:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 7474
|
| Dzięki! Nasz wypad na oblegane górki, to była niewątpliwe spora atrakcja. I nie wiem dla kogo większa. Czy dla tych wszystkich dzieciaków, czy dla tatusiów. ;) Wydaje mi się, że dla fana modeli aut RC, spalina to taki "must have"... Wiadomo, "elektryki" wyprzedziły spaliny prakty... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Używany Savage - kupiony - jest XL |
| Pan Byku |
|
Napisane: Śr sty 11, 2017 11:18 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 7474
|
| Powitać czytających i zainteresowanych Przygód z Savą XL ciąg dalszy. A właściwie nie ciąg dalszy, ile wpis do pamiętnika :D. Nudzę się w robocie, to odstawię kawałek prywaty, a co. Zakupy: Dostał brakujące śrubki, nową uszczelkę kolektora, osłonkę anteny odbiornika, nowe sprężynki bucików sprzęgła,... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Używany Savage - kupiony - jest XL |
| Pan Byku |
|
Napisane: Pt lis 18, 2016 11:26 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 7474
|
| Sam sobie napiszę odpowiedź, a co! Padło na używanego Savage'a XL. Nie jest to zbyt lubiany model, ze względu na - ponoć - problematyczny silnik. Przyznam szczerze, że i ja się troszkę morduję, ale lubię wyzwania. I tak. Spalinowy samochód wśród moich elektrycznych latadeł to jest coś, czego mi brak... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Używany Savage - kupiony - jest XL |
| Pan Byku |
|
Napisane: Pt lis 11, 2016 11:25 am
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 7474
|
| Cześć wszystkim! Po krótkiej, acz intensywnej przygodzie z nowiusieńkim Revo, naszło mnie by znów kupić sobie spalinowy model klasy MT. Padło tym razem na używanego Savage'a. Co myślicie? :) Nie no. Przychodzę z nieco innym pytaniem. Jak to jest z tymi Savami? Ile wersji wyszło? Występują na podwójn... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: traxxas ? |
| Pan Byku |
|
Napisane: Pt lut 19, 2016 11:45 pm
|
|
Odpowiedzi: 82 Wyświetlone: 27855
|
| @IgorCh - o to to to. Właśnie to miałem na myśli. W sensie, że ktoś, kto się zna, wie do czego się przyczepić i na co uważać. Dzięki za wykład. Jedno ogłoszenie z bańki. Rety a już miaĺem brać jak napisałeś, że lepiej używkę na start, jeśli nie czuje się czaczy i nie chce się stracić za dużo kaski. ... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: traxxas ? |
| Pan Byku |
|
Napisane: Pt lut 19, 2016 5:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 82 Wyświetlone: 27855
|
| Dużo w tym racji co piszesz. Mam takie same odczucia. Jest tylko jeden szkopuł - osoba ogarnięta, która już w tym siedzi, wie mniej więcej o co pytać, na co zwrócić uwagę przy aucie używanym. No generalnie zna się. Powiedzmy, że z heli mam tylko pojęcie o Esc, serwie, pakiecie czy odbiorniku (linku)... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: traxxas ? |
| Pan Byku |
|
Napisane: Cz lut 18, 2016 9:55 pm
|
|
Odpowiedzi: 82 Wyświetlone: 27855
|
No dobra, to pozostaje rozważyć teraz opcję, czy brać zabytek paroletni (przykład ogłoszenia z OLX), czy inwestować w nówkę. Wiem, że nikt takiego wyboru za mnie nie dokona, a moze? 
Dzięki za odpowiedzi. |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: traxxas ? |
| Pan Byku |
|
Napisane: Cz lut 18, 2016 8:48 pm
|
|
Odpowiedzi: 82 Wyświetlone: 27855
|
| No fajny ten Kyosho. Jedyne co mnie martwi to dostępność części. W przypadku jakiejkolwiek awarii, czy potrzeby wymiany ***** - stoję z zabawą, ale kusi ceną, stanem i możliwościami. Tor niby mam. Jestem z okolic Piaseczna. Miejsca z górkami i piachem czy szutrem też się znajdą. Ale chciałbym samoch... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: traxxas ? |
| Pan Byku |
|
Napisane: Śr lut 17, 2016 11:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 82 Wyświetlone: 27855
|
| Hej, czy koniecznie nitro... Szczerze, to w pierwszej kolejności wiedziałem, że nie chcę nitro, bo za dużo zabawy z eksploatacją (tak mówią, tak piszą i wierzę, że tak jest, bo jak dbasz tak masz). Poza tym, wydaje mi się, że początkujący powinien się skupić na nauce (choć nie wiem czy jest jej znow... |
|
 |
Dział: Co wybrać? Wątek: traxxas ? |
| Pan Byku |
|
Napisane: Śr lut 17, 2016 8:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 82 Wyświetlone: 27855
|
| Dzień dobry. Cześć. Jestem Kamil. Mam 32 lata i jestem alkoholikiem... tfu! To nie to forum. :mrgreen: Ale powyższe jest w 75% prawdzie, a które? Dopowiedzcie sobie sami ;). No ale tyle słowem wstępu. Pozwolę sobie przejść do konkretów; Revo 3.3. Czy jest sens w ten model inwestować? Znaczy kupować ... |
|
 |
| Sortuj wg: |