| Autor |
Wiadomość |
Dział: Akumulatorki Wątek: Naprawa uszkodzonego, zwartego Lipo |
| yaro1976 |
|
Napisane: Śr cze 29, 2016 6:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 7244
|
| Otworzyłem, z wierzchu nie widać nic przepalonego. Głębiej boję się grzebać :P Nadal się łudzę, że faktycznie przepaliła się tylko ścieżka. Pomierzę i zobaczę czy da się coś jeszcze z tego uratować. Jest ktoś może na forum kto świadczy takie usługi, tj rozebrać, zdiagnozować i naprawić ewentualnie? ... |
|
 |
Dział: Akumulatorki Wątek: Naprawa uszkodzonego, zwartego Lipo |
| yaro1976 |
|
Napisane: Wt cze 28, 2016 8:44 am
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 7244
|
| Cześć, błąd początkującego i niecierpliwego. podczas łączenia szeregowego 2 pakietów 3S Zippy Compact zwarłem przewody jednego pakietu. Poszedł dymek i pakiet nie "gada" po podłączeniu do ładowarki. Nie spuchł. Pytanie do specjalistów, czy taki pakiet można jeszcze jakość uratować, czy są ... |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: regulator 180 A ARRMA kupilibyście na moim miejscu ? |
| yaro1976 |
|
Napisane: Cz cze 09, 2016 10:39 am
|
|
Odpowiedzi: 12 Wyświetlone: 12738
|
co do wysyłki, owszem po przedpłacie, jak kupię silnik to mogę nagrać że sprzęt sprawny i podesłać, w Wawie bywam tylko przejazdem w drodze na lotnisko na razie nie planuję być tam |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: [K] silnik do truggy 1/8 mocny |
| yaro1976 |
|
Napisane: Śr cze 08, 2016 1:21 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 2730
|
| jak w temacie, potrzebny silnik ok 2000kv, moc powyżej 2500watt, do 6S |
|
 |
Dział: Regulatory Wątek: regulator 180 A ARRMA kupilibyście na moim miejscu ? |
| yaro1976 |
|
Napisane: Śr cze 08, 2016 1:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 12 Wyświetlone: 12738
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię serwo Savox standard uszkodzone |
| yaro1976 |
|
Napisane: Śr cze 08, 2016 1:09 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 2907
|
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię serwo Savox standard uszkodzone |
| yaro1976 |
|
Napisane: Cz kwi 28, 2016 6:15 pm
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 2907
|
Jak w temacie, chętnie seria 12*, zęby mogą byś ścięte, elektronika spalona. Interesuje mnie obudowa, aluminiowa i plastikowa.
PW |
|
 |
| Sortuj wg: |