| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura do 180zł |
| michał16 |
|
Napisane: Pn mar 10, 2014 12:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 4042
|
Luki35 jaki zasięg ma ta twoja aparatura? O zasięgu tej drugiej aparatury również nie mogę znaleźć żadnych informacji, a dobrze byłoby wiedzieć  |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Aparatura do 180zł |
| michał16 |
|
Napisane: Pn mar 10, 2014 11:41 am
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 4042
|
| Witam Jestem nowy na forum i szukam aparatury do samochodu. Nie musi być jakaś mega wypasiona, najlepiej nowa, 2.4Ghz. Znalazłem na allegro takie: http://allegro.pl/aparatura-gt2b-2-4-ghz-3ch-lipo-gwarancja-6-mc-2ch-i4034340775.html http://allegro.pl/aparatura-hk-gt-2-2-4ghz-2ch-odbiornik-3ch-i40346... |
|
 |
| Sortuj wg: |