| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Gorąca elektronika - poradzcie coś . |
| diobel2 |
|
Napisane: Cz cze 04, 2015 4:06 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 3605
|
Czyli rozumiem , że przełożenie za bardzo obciąża napęd i dla tego się grzeje ? Dodam jeszcze , że przy Nimhu się nie grzeje tylko na lipo |
|
 |
Dział: Problemy z modelem elektrycznym Wątek: Gorąca elektronika - poradzcie coś . |
| diobel2 |
|
Napisane: Cz cze 04, 2015 12:12 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 3605
|
| Witam posiadam model na bazie Himoto Nascada . Za napęd używam szczotki 15T , regiel venom 240 esc zasilany Nimh-em . Nawet śmiga , ale problem pojawia się gdy zasilę go lipo 2s. Według producenta regiel można zasilić Lipolem , efekt jest taki , że model ma o wiele lepsze osiągi ale po chwili wszyst... |
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Ansmann Virus 2 pytanko |
| diobel2 |
|
Napisane: N lis 03, 2013 10:53 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 2860
|
|
 |
Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe) Wątek: Ansmann Virus 2 pytanko |
| diobel2 |
|
Napisane: N lis 03, 2013 5:35 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 2860
|
| Witam wszystkich , mam pytanie , kupiłem od kolegi virusa 2 , model troche zaniedbany , wymaga serwisu ale moje pytanie dotyczy body , którego tam nie było , czy ktoś z forumowiczów może mi powiedzieć , czy jakieś body innych firm pasuje do tego modelu? Dzięki za odpowiedź. |
|
 |
| Sortuj wg: |