Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:50 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:50 pm


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Gorąca elektronika - poradzcie coś .

Napisane: Cz cze 04, 2015 4:06 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 3605


Czyli rozumiem , że przełożenie za bardzo obciąża napęd i dla tego się grzeje ?
Dodam jeszcze , że przy Nimhu się nie grzeje tylko na lipo

 Dział: Problemy z modelem elektrycznym   Wątek: Gorąca elektronika - poradzcie coś .

Napisane: Cz cze 04, 2015 12:12 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 3605


Witam posiadam model na bazie Himoto Nascada . Za napęd używam szczotki 15T , regiel venom 240 esc zasilany Nimh-em . Nawet śmiga , ale problem pojawia się gdy zasilę go lipo 2s. Według producenta regiel można zasilić Lipolem , efekt jest taki , że model ma o wiele lepsze osiągi ale po chwili wszyst...

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Ansmann Virus 2 pytanko

Napisane: N lis 03, 2013 10:53 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 2860


Dziękuję za podpowiedź .

 Dział: OFF-ROAD (Modele Spalinowe)   Wątek: Ansmann Virus 2 pytanko

Napisane: N lis 03, 2013 5:35 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 2860


Witam wszystkich , mam pytanie , kupiłem od kolegi virusa 2 , model troche zaniedbany , wymaga serwisu ale moje pytanie dotyczy body , którego tam nie było , czy ktoś z forumowiczów może mi powiedzieć , czy jakieś body innych firm pasuje do tego modelu? Dzięki za odpowiedź.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 11:50 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL