| Autor |
Wiadomość |
Dział: Sprzedam Wątek: [S] Traxxas Revo, atrakcyjna cena - 550zł |
| aro90-18 |
|
Napisane: Pt sty 03, 2014 11:34 am
|
|
Odpowiedzi: 1 Wyświetlone: 913
|
| Witam model revo aktualny jestem zainteresowany kupnem |
|
 |
Dział: Zamienię Wątek: Zamienię model HPI BAJA 26CC NA Helikopter |
| aro90-18 |
|
Napisane: Pn lis 11, 2013 1:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 2253
|
| Witam. Zamienię model spalinowy Baja z silnikiem 26 cm model w bd stanie gotowy do jazy razem z radiem zamienię na model helikoptera spalinowego bądź elektryka również cały zestaw gotowy do lotu . pozdrawiam |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię wydech rezonansowy do modelu Hpi Baja |
| aro90-18 |
|
Napisane: N lis 03, 2013 9:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 516
|
| Jak w temacie kupie wydech tuningowy rezonansowy do modelu BAJA czekam na oferty .pozdrawiam |
|
 |
Dział: Sprzedam Wątek: Sprzedam model TAMIYA INTRAGE 5.2 Stan idealny cena 750 zł |
| aro90-18 |
|
Napisane: Pn paź 21, 2013 12:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 576
|
| Jak w temacie sprzedam model Tamiya cały kpl gotowy do jazdy plus paliwo 2.5 litra .Model jest po trzech litrach paliwa . Powód sprzedażny zmiana na model benzynowy ewentualna zamiana na model baja z dopłata z mojej strony wszelkie informacje pod numerem tel 781 166 260 |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: KUPIE MODEL Benzynowy Baja bądz inny model na benzyne |
| aro90-18 |
|
Napisane: Śr paź 16, 2013 7:00 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 443
|
Witam,jak w temacie kupie model spalinowy Baja, Ofna,Carson bądź inny model na benzynę w obojętnym stanie, wszystkie oferty proszę kierować na pw bądź pod numer tel 781 -166 -260 czekam na ciekawe oferty . |
|
 |
Dział: Kupię Wątek: Kupię głowicę do silnika modelarskiego lub uszkodzony silnik |
| aro90-18 |
|
Napisane: Pn paź 14, 2013 5:56 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 560
|
Witam.
Chciałbym zakupić głowicę do silnika modelarskiego do modelu samochodu Tamiya Nitrage 5.2 lub kompletny uszkodzony silnik. |
|
 |
| Sortuj wg: |