Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:02 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:02 am


Znalezione wyniki: 6
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Sprzedam   Wątek: [S] Traxxas Revo, atrakcyjna cena - 550zł

Napisane: Pt sty 03, 2014 11:34 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 913


Witam model revo aktualny jestem zainteresowany kupnem

 Dział: Zamienię   Wątek: Zamienię model HPI BAJA 26CC NA Helikopter

Napisane: Pn lis 11, 2013 1:17 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 2253


Witam. Zamienię model spalinowy Baja z silnikiem 26 cm model w bd stanie gotowy do jazy razem z radiem zamienię na model helikoptera spalinowego bądź elektryka również cały zestaw gotowy do lotu . pozdrawiam

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię wydech rezonansowy do modelu Hpi Baja

Napisane: N lis 03, 2013 9:02 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 516


Jak w temacie kupie wydech tuningowy rezonansowy do modelu BAJA czekam na oferty .pozdrawiam

 Dział: Sprzedam   Wątek: Sprzedam model TAMIYA INTRAGE 5.2 Stan idealny cena 750 zł

Napisane: Pn paź 21, 2013 12:27 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 576


Jak w temacie sprzedam model Tamiya cały kpl gotowy do jazdy plus paliwo 2.5 litra .Model jest po trzech litrach paliwa . Powód sprzedażny zmiana na model benzynowy ewentualna zamiana na model baja z dopłata z mojej strony wszelkie informacje pod numerem tel 781 166 260

 Dział: Kupię   Wątek: KUPIE MODEL Benzynowy Baja bądz inny model na benzyne

Napisane: Śr paź 16, 2013 7:00 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 443


Witam,jak w temacie
kupie model spalinowy Baja, Ofna,Carson bądź inny model na benzynę w obojętnym stanie, wszystkie oferty proszę kierować na pw bądź pod numer tel 781 -166 -260 czekam na ciekawe oferty .

 Dział: Kupię   Wątek: Kupię głowicę do silnika modelarskiego lub uszkodzony silnik

Napisane: Pn paź 14, 2013 5:56 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 560


Witam.

Chciałbym zakupić głowicę do silnika modelarskiego do modelu samochodu Tamiya Nitrage 5.2 lub kompletny uszkodzony silnik.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 6 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 11:02 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL