Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 9:10 am

Teraz jest So cze 27, 2026 9:10 am


Znaleziono 1 wynik
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Problem z aparaturą 4PK - 2.4G S

Napisane: Cz lip 04, 2013 8:49 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 1447


Witam.
Niedawno kupiłem aparaturę ( 4PK - 2.4G Super ) i nie potrafię ustawić kanału 3 i 4. Pierwszy i drugi kanał zostały zaproramowane automatycznie.
Proszę o pomoc.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znaleziono 1 wynik ]


Teraz jest So cze 27, 2026 9:10 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL