Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:49 am

Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:49 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca

Napisane: Śr kwi 17, 2013 10:10 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 2029


a co jest nie tak z opisem?hmm...?

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca

Napisane: Śr kwi 17, 2013 2:02 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 2029


?

 Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Spalinowe)   Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca

Napisane: N kwi 14, 2013 1:35 pm 

Odpowiedzi: 0
Wyświetlone: 4454


Witam.

Mam pytanie, czy do model mozna dac inna zebatke, jakis zamiennik z innej firmy? Jak tak to prosil bym o przyklady. Z gory dzieki.

Pozdrawiwam

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca

Napisane: N kwi 14, 2013 12:28 pm 

Odpowiedzi: 4
Wyświetlone: 2029


Witam.

Mam pytanie, czy do modelu mozna dac inna zebatke, jakis zamiennik z innej firmy? Jak tak to prosil bym o przyklady. Z gory dzieki.

Pozdrawiwam
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 4:49 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL