| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca |
| lukas142 |
|
Napisane: Śr kwi 17, 2013 10:10 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2029
|
| a co jest nie tak z opisem?hmm...? |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca |
| lukas142 |
|
Napisane: Śr kwi 17, 2013 2:02 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2029
|
|
 |
Dział: TUNING MECHANICZNY (Modele Spalinowe) Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca |
| lukas142 |
|
Napisane: N kwi 14, 2013 1:35 pm
|
|
Odpowiedzi: 0 Wyświetlone: 4454
|
Witam.
Mam pytanie, czy do model mozna dac inna zebatke, jakis zamiennik z innej firmy? Jak tak to prosil bym o przyklady. Z gory dzieki.
Pozdrawiwam |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Kyosho inferno tr 15, zebatka odbierajaca |
| lukas142 |
|
Napisane: N kwi 14, 2013 12:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 4 Wyświetlone: 2029
|
Witam.
Mam pytanie, czy do modelu mozna dac inna zebatke, jakis zamiennik z innej firmy? Jak tak to prosil bym o przyklady. Z gory dzieki.
Pozdrawiwam |
|
 |
| Sortuj wg: |