Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 am


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Moduł radiowy 433MHz a zakodowany sygnał 350kHz - współpraca

Napisane: Śr mar 20, 2013 7:32 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 2008


Właśnie też mi się wydaje, że za bardzo wyskoczyłem z takim pytaniem xD Bo Wy raczej używacie gotowych profesjonalnych aparatur, a ja właśnie mam chęć zrobienia wszystkiego od podstaw. Dobrze, że kupiłem te moduły, bo własnoręcznie renesansu pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem za nic w świecie bym n...

 Dział: Aparatury   Wątek: Moduł radiowy 433MHz a zakodowany sygnał 350kHz - współpraca

Napisane: Śr mar 20, 2013 5:40 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 2008


Witam, Jestem Tomasz, mam 16 lat i uczęszczam do Technikum Elektronicznego w Tarnowie. Od niedawna zacząłem interesować się RC i dlatego postanowiłem zbudować pierwszy model zdalnie sterowany od podstaw. Wybór padł na typowego MiniBota 4WD. Zakupiłem 2 układy scalone do kodowania sygnału MC145026 - ...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL