| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: Moduł radiowy 433MHz a zakodowany sygnał 350kHz - współpraca |
| DeadWolv |
|
Napisane: Śr mar 20, 2013 7:32 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 2008
|
| Właśnie też mi się wydaje, że za bardzo wyskoczyłem z takim pytaniem xD Bo Wy raczej używacie gotowych profesjonalnych aparatur, a ja właśnie mam chęć zrobienia wszystkiego od podstaw. Dobrze, że kupiłem te moduły, bo własnoręcznie renesansu pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem za nic w świecie bym n... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Moduł radiowy 433MHz a zakodowany sygnał 350kHz - współpraca |
| DeadWolv |
|
Napisane: Śr mar 20, 2013 5:40 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 2008
|
| Witam, Jestem Tomasz, mam 16 lat i uczęszczam do Technikum Elektronicznego w Tarnowie. Od niedawna zacząłem interesować się RC i dlatego postanowiłem zbudować pierwszy model zdalnie sterowany od podstaw. Wybór padł na typowego MiniBota 4WD. Zakupiłem 2 układy scalone do kodowania sygnału MC145026 - ... |
|
 |
| Sortuj wg: |