| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: RadioControl od DeAgostini |
| kipopzky |
|
Napisane: N kwi 16, 2006 11:31 am
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1831
|
| oho no własnie tak słyszałem ze to jest "lepsza zabawka" .....yhh ale jak dla mnie to i tak dobre... tyle ze podobny no moze ciut gorszy widziałem na rojna.pl http://www.rojna.pl/index.php?d=produkt&id=314 (choć nie zanam sie za dobrze więc moze i lepszy) ten koszutje 430zł a mój po podliczeniu ... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: RadioControl od DeAgostini |
| kipopzky |
|
Napisane: So kwi 15, 2006 6:37 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1831
|
| dokładnie to drugie TO JEST TO :) dobrze, a jakie są wasze opinie na ten tamat? posiada ktoś moze taki model? __ raz mi skręca sam (tak jak by koła są przekrzywione) w lewo pozniej ręcznie je przestwaim na srodek, za chwilę to samo się robi. pozniej przestawim na prawo chwile jezdzi w miare prosto, ... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: RadioControl od DeAgostini |
| kipopzky |
|
Napisane: So kwi 15, 2006 4:14 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 1831
|
| więc na początku chciałem sie spytać co myslicie o tym modelu? ( ~jest to subaru WRC w skali 1:10 elekrtryczny) jestem mocno początkujący i nie znam sie na tym wogole, w tej gazecie było wszystko wyjaśnione i udało mi sie złozyć :P sorry jesli pisze nie w tym temacie ale gdzie indziej nie moge, nie ... |
|
 |
| Sortuj wg: |