Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:47 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:47 am


Znaleziono 1 wynik
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Problem z płynnym przyspieszaniem

Napisane: Pt wrz 07, 2012 8:37 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 1314


Witam, Od jakiegoś czasu (ponad rok) rozkoszuję się zabawą Brontosaurem z silnikiem bez szczotkowym i powiem szczerze że banan z buzi mi nie znika. Jest jednak jedno "ale", które jest taką zadrą od początku i wkurza mnie coraz bardziej. A mianowicie - brak płynnego przyspieszania. ESC skon...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znaleziono 1 wynik ]


Teraz jest So cze 27, 2026 7:47 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL