| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2 |
| TOSHIBA_ |
|
Napisane: Cz wrz 06, 2012 7:48 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 2839
|
| hmm szkoda to znaczy że sami pozmazywali w produkcji żeby nikt nie wymieniał tylko nowe kupował. |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2 |
| TOSHIBA_ |
|
Napisane: Cz wrz 06, 2012 7:22 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 2839
|
| no ja to mam auto to się tak nie boję xD lecz wiem że to scalak bo procesor działa wszystko pięknie działa kanał serwa działa bindowanie podaje normalnie prąd lecz coś w scalaku się rypło bo nie steruje mi ryglem sprawdzałem przepływowość [tzn. minus i kanał podający co dana rzecz ma robić] na serwo... |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2 |
| TOSHIBA_ |
|
Napisane: Cz wrz 06, 2012 3:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 2839
|
| no na allegro 50 zł a całą apke kupiłem za 30 więc potrzebuje tylko numerek ze scalaka i kupie scalaka one dużo nie kosztują. a co do ebay to po 1 nie mam konta a po 2 jakoś nie chętnie chcem tam kupować |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Czy da się sprawdzić sam odbiornik ??? |
| TOSHIBA_ |
|
Napisane: Śr wrz 05, 2012 11:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 8 Wyświetlone: 3587
|
| widzę, że masz to co ja kiedyś też nie miałem napięcia na kablach odbiornika bo je zwarłem i rypło scalaka i cały system a nie opłaca się naprawiać a teraz mam nosrama mocny z zabezpieczeniem ;]. pozdro |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2 |
| TOSHIBA_ |
|
Napisane: Śr wrz 05, 2012 11:44 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 2839
|
witam potrzebuję schemat do odbiornika modelcrafta GT 2 lub zamiast schematu może być numerek z układu scalonego chodzi mi o ten bliżej pinów tzn. ten od sterowania (nie procka) ponieważ u mnie nie ma a może ktoś akurat ma Pozdrawiam i czekam na odp  |
|
 |
| Sortuj wg: |