Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 am


Znalezione wyniki: 5
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2

Napisane: Cz wrz 06, 2012 7:48 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2839


hmm szkoda to znaczy że sami pozmazywali w produkcji żeby nikt nie wymieniał tylko nowe kupował.

 Dział: Aparatury   Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2

Napisane: Cz wrz 06, 2012 7:22 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2839


no ja to mam auto to się tak nie boję xD lecz wiem że to scalak bo procesor działa wszystko pięknie działa kanał serwa działa bindowanie podaje normalnie prąd lecz coś w scalaku się rypło bo nie steruje mi ryglem sprawdzałem przepływowość [tzn. minus i kanał podający co dana rzecz ma robić] na serwo...

 Dział: Aparatury   Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2

Napisane: Cz wrz 06, 2012 3:58 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2839


no na allegro 50 zł a całą apke kupiłem za 30 więc potrzebuje tylko numerek ze scalaka i kupie scalaka one dużo nie kosztują. a co do ebay to po 1 nie mam konta a po 2 jakoś nie chętnie chcem tam kupować

 Dział: Aparatury   Wątek: Czy da się sprawdzić sam odbiornik ???

Napisane: Śr wrz 05, 2012 11:50 pm 

Odpowiedzi: 8
Wyświetlone: 3587


widzę, że masz to co ja kiedyś też nie miałem napięcia na kablach odbiornika bo je zwarłem i rypło scalaka i cały system a nie opłaca się naprawiać a teraz mam nosrama mocny z zabezpieczeniem ;]. pozdro

 Dział: Aparatury   Wątek: Potrzebny schemat do odbiornika lub numer scalak model.c Gt2

Napisane: Śr wrz 05, 2012 11:44 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2839


witam potrzebuję schemat do odbiornika modelcrafta GT 2 lub zamiast schematu może być numerek z układu scalonego chodzi mi o ten bliżej pinów tzn. ten od sterowania (nie procka) ponieważ u mnie nie ma a może ktoś akurat ma :D
Pozdrawiam i czekam na odp 8)
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 5 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 7:53 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL