Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 6:36 am

Teraz jest So cze 27, 2026 6:36 am


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Problem z gaśnięciem silnika przy hamowaniu

Napisane: So gru 31, 2011 6:13 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2835


Dzięki wszystkim, już wszystko działa jak należy.

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Problem z gaśnięciem silnika przy hamowaniu

Napisane: Cz gru 29, 2011 11:25 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2835


A jak sprawdzić sprzęgło?

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Problem z gaśnięciem silnika przy hamowaniu

Napisane: Cz gru 29, 2011 9:49 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2835


Witam, posiadam model HPI Trophy 3.5 i z tego co widze to dużo osób tu na forum ma z nim problemy. Czy to jakis felerny model czy po prostu nie jest on najlepszy dla poczatkujących? To juz mój drugi model i z pierwszym nie miałem zadnych problemów. Mianowicie, jestem w trakcie docieranie silnika ale...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 6:36 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL