Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:37 am

Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:37 am


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Sanwa MX-3X, zawiesiło się oprogramowanie. Pomocy.

Napisane: Pt sty 20, 2012 1:55 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 3739


To już przerabiałem, pozostawiłem ją na dwie noce z przełącznikiem w trybie "On" bez baterii i nic to nie dało.

 Dział: Aparatury   Wątek: Sanwa MX-3X, zawiesiło się oprogramowanie. Pomocy.

Napisane: Pt sty 20, 2012 1:20 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 3739


Witam serdecznie. Jak w temacie, menu apki wygląda na zawieszone. Działa spust gazu, hamulec siłą rzeczy również, auto jeździ, skręca. Działa przełącznik AUX. I to na tyle, zero dostępu do menu, żaden z pozostałych przycisków nie działa, na wyświetlaczu cały czas miga ST 100%. Proszę o pomoc, jest s...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 6:37 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL