Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:53 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:53 pm


Znaleziono 1 wynik
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Model przekazuje jakieś 98% mocy na przód

Napisane: Wt sie 16, 2011 8:26 am 

Odpowiedzi: 1
Wyświetlone: 826


Witam, mam model firmy Kyosho, Inferno ST US Sports SG, po ok. 5-6L pojawił się taki problem, że większość mocy podczas przyśpieszania przekazywana jest na przednią oś. Podczas testów na sucho wszystkie koła się kręcą, ale pod obciążeniem model zaczyna ciągnąć tylko przodem. Wydaje mi się, że proble...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znaleziono 1 wynik ]


Teraz jest Pt cze 26, 2026 11:53 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL