| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Problem z zębatką atakującą Baja 5b |
| Kantiki |
|
Napisane: N paź 17, 2010 3:28 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 827
|
wymieniłem kubek, zębatkę (uszkodziła się po tych kilku próbach) atakującą i śrubę z podkładką tak jak pisałeś. Przytrzymałem szmatą i działa. Jeździłem dziś i wszystko działa jak należy. Dzięki. |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Problem z zębatką atakującą Baja 5b |
| Kantiki |
|
Napisane: Śr paź 13, 2010 9:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 827
|
| Witam, Od kilku dni mam problem z napędem w Baja 5b. Konkretnie ze śrubą którą przykręca się zębatkę atakującą. Poprostu ukręca się, część zostaje w zębatce a druga część w kubku. Składam tak mi się przynajmniej wydaje jak należy. śrubę traktuję klejem czekam 24h i odpalam samochód. Po równej płaszc... |
|
 |
| Sortuj wg: |