Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Problem z zębatką atakującą Baja 5b

Napisane: N paź 17, 2010 3:28 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 827


wymieniłem kubek, zębatkę (uszkodziła się po tych kilku próbach) atakującą i śrubę z podkładką tak jak pisałeś. Przytrzymałem szmatą i działa. Jeździłem dziś i wszystko działa jak należy.
Dzięki.

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Problem z zębatką atakującą Baja 5b

Napisane: Śr paź 13, 2010 9:11 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 827


Witam, Od kilku dni mam problem z napędem w Baja 5b. Konkretnie ze śrubą którą przykręca się zębatkę atakującą. Poprostu ukręca się, część zostaje w zębatce a druga część w kubku. Składam tak mi się przynajmniej wydaje jak należy. śrubę traktuję klejem czekam 24h i odpalam samochód. Po równej płaszc...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL