Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Znalezione wyniki: 2
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: REVO 3.3 #5309 PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM

Napisane: Śr wrz 15, 2010 5:14 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2039


Obroty silnika są ok. na 100% a może nawet troszku za niskie

Ale tam nie ma żadnej spręzynki :/ a gdzie dokładnie powinna być ta spręzynka ?? Czy jest jakaś mozliwosć żeby spręzynka wypadła podczas jazdy.

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: REVO 3.3 #5309 PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM

Napisane: Śr wrz 15, 2010 1:24 pm 

Odpowiedzi: 7
Wyświetlone: 2039


Witam, Po ostatniej jeździe modelem było wszystko ok, chce odpalić wczoraj model a tu koła cały czas się kręcą, OBROTY SILNIKA SĄ ODPOOWIEDNIE, SPRZEGŁO POSLIZGOWE REGULOWAŁEM I TO NIC NIE DAJE, ALBO ZA BARDZO SLIZGA ALBO ZA MOCNO BO NAWET PRZY BARDZO DUZYM USLIZGU KOŁA SIĘ KRĘCĄ NA PODNIESIONYM MOD...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 2 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL