| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: REVO 3.3 #5309 PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM |
| kamik47 |
|
Napisane: Śr wrz 15, 2010 5:14 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 2039
|
Obroty silnika są ok. na 100% a może nawet troszku za niskie
Ale tam nie ma żadnej spręzynki :/ a gdzie dokładnie powinna być ta spręzynka ?? Czy jest jakaś mozliwosć żeby spręzynka wypadła podczas jazdy. |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: REVO 3.3 #5309 PROBLEM ZE SPRZĘGŁEM |
| kamik47 |
|
Napisane: Śr wrz 15, 2010 1:24 pm
|
|
Odpowiedzi: 7 Wyświetlone: 2039
|
| Witam, Po ostatniej jeździe modelem było wszystko ok, chce odpalić wczoraj model a tu koła cały czas się kręcą, OBROTY SILNIKA SĄ ODPOOWIEDNIE, SPRZEGŁO POSLIZGOWE REGULOWAŁEM I TO NIC NIE DAJE, ALBO ZA BARDZO SLIZGA ALBO ZA MOCNO BO NAWET PRZY BARDZO DUZYM USLIZGU KOŁA SIĘ KRĘCĄ NA PODNIESIONYM MOD... |
|
 |
| Sortuj wg: |