Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Coś dziwnego ?

Napisane: Pn lip 19, 2010 8:11 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1172


problem rozwiazany byla to raczej wina sprzegla nie moge tego sprawdzic bo nie mam paliwa ale kiedy kupie paliwko zaraz go przetestuje

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Coś dziwnego ?

Napisane: Pn lip 19, 2010 10:23 am 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1172


Elektronika działa bo po wjechaniu do wody jeszcze nim jezdzilem odrazu po wjechaniu do wody sprawdzalem czy filtr nie jest mokry poprostu czy woda nie poszla do silnika całe szczescie nie wjechalem do jeziora czy do morza. Kałuza była plytka ze raczej nic do silnika nie wlecialo. Ale zdziwilem sie ...

 Dział: Problemy z modelem spalinowym   Wątek: Coś dziwnego ?

 Tytuł: Coś dziwnego ?
Napisane: N lip 18, 2010 11:17 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1172


Witam Dzisiaj jezdzilem troche modelem. I mialem maly wypadek model mial wodowanie. :( silnikl zgasl . Niebylo dziwnych objawow jakiegos zepsucia wiec Po nie malej walce z silnikiem zapalil ponownie. Dokonczylem bak do zera.Dalem silnikowi troche sie ochlodzic i ponownie zalalem go i zapalilem troch...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest Cz cze 25, 2026 7:20 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL