| Autor |
Wiadomość |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Coś dziwnego ? |
| Maguuu |
|
Napisane: Pn lip 19, 2010 8:11 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1172
|
| problem rozwiazany byla to raczej wina sprzegla nie moge tego sprawdzic bo nie mam paliwa ale kiedy kupie paliwko zaraz go przetestuje |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Coś dziwnego ? |
| Maguuu |
|
Napisane: Pn lip 19, 2010 10:23 am
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1172
|
| Elektronika działa bo po wjechaniu do wody jeszcze nim jezdzilem odrazu po wjechaniu do wody sprawdzalem czy filtr nie jest mokry poprostu czy woda nie poszla do silnika całe szczescie nie wjechalem do jeziora czy do morza. Kałuza była plytka ze raczej nic do silnika nie wlecialo. Ale zdziwilem sie ... |
|
 |
Dział: Problemy z modelem spalinowym Wątek: Coś dziwnego ? |
| Maguuu |
|
Napisane: N lip 18, 2010 11:17 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1172
|
| Witam Dzisiaj jezdzilem troche modelem. I mialem maly wypadek model mial wodowanie. :( silnikl zgasl . Niebylo dziwnych objawow jakiegos zepsucia wiec Po nie malej walce z silnikiem zapalil ponownie. Dokonczylem bak do zera.Dalem silnikowi troche sie ochlodzic i ponownie zalalem go i zapalilem troch... |
|
 |
| Sortuj wg: |