| Autor |
Wiadomość |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: który model ? |
| Danielos161 |
|
Napisane: Pt lut 26, 2010 1:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 895
|
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: który model ? |
| Danielos161 |
|
Napisane: Pt lut 26, 2010 1:57 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 895
|
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: który model ? |
| Danielos161 |
|
Napisane: Cz lut 25, 2010 3:58 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 895
|
| Mi chodziło tylko który jest lepszy i ile można części kupić tyle a czy to jest drift czy terenówka to z linków można zobaczyć |
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: który model ? |
| Danielos161 |
|
Napisane: Śr lut 24, 2010 2:36 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 895
|
| Witam!.Mam problem bo chcę kupić model ale nie za bardzo wiem który mam wybrać.Interesuje mnię ile części można kupić jakie silniki itp...itd....Mam na oku 2 modele: http://www.rcwroblik.pl/Model+Elektryczny+wyscigowy+1%3A10+Interceptor+NASCADA+w+kolorze+czarnym,57619469,01,i2.html http://www.rcwrob... |
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: Problem z Baterją |
| Danielos161 |
|
Napisane: Cz lut 18, 2010 5:50 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1562
|
| Jak mi zrobisz wycenę tego co cza kupić to się zastanowię bo mi jest potrzebna do pakietu 7.2V |
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: Problem z Baterją |
| Danielos161 |
|
Napisane: Cz lut 18, 2010 5:40 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1562
|
| Właśnie chciałem tamtą wykorzystać do jakiegoś pakietu 7.2V.A ta ładowarka była od baterii 12V ale tamta bateria jest już zużyta ale jak nie da się nic zrobić to trudno Dziękuje za odpowiedzi |
|
 |
Dział: Dowolne tematy o wszystkim Wątek: Problem z Baterją |
| Danielos161 |
|
Napisane: Śr lut 17, 2010 6:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1562
|
| Witam!.Mam taki problem że mam ładowarkę od innej baterii i chciałbym ją przerobić na ładowarkę do jakiegoś pakietu 7.2 V.Czy da się to przerobić zmienić końcówkę albo coś.Zrobiłem zdjęcia Proszę o pomoc.Odpisać albo gg 20384984 pisac nawet jak jestem niedostępny to pużniej zobacze. tutaj są zdjęcia... |
|
 |
| Sortuj wg: |