Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:28 pm

Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:28 pm


Znalezione wyniki: 7
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: który model ?

 Tytuł: Re: który model ?
Napisane: Pt lut 26, 2010 1:58 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 895


a z częściami jak ?

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: który model ?

 Tytuł: Re: który model ?
Napisane: Pt lut 26, 2010 1:57 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 895


dz

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: który model ?

 Tytuł: Re: który model ?
Napisane: Cz lut 25, 2010 3:58 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 895


Mi chodziło tylko który jest lepszy i ile można części kupić tyle a czy to jest drift czy terenówka to z linków można zobaczyć

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: który model ?

 Tytuł: który model ?
Napisane: Śr lut 24, 2010 2:36 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 895


Witam!.Mam problem bo chcę kupić model ale nie za bardzo wiem który mam wybrać.Interesuje mnię ile części można kupić jakie silniki itp...itd....Mam na oku 2 modele: http://www.rcwroblik.pl/Model+Elektryczny+wyscigowy+1%3A10+Interceptor+NASCADA+w+kolorze+czarnym,57619469,01,i2.html http://www.rcwrob...

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Problem z Baterją

Napisane: Cz lut 18, 2010 5:50 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1562


Jak mi zrobisz wycenę tego co cza kupić to się zastanowię bo mi jest potrzebna do pakietu 7.2V

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Problem z Baterją

Napisane: Cz lut 18, 2010 5:40 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1562


Właśnie chciałem tamtą wykorzystać do jakiegoś pakietu 7.2V.A ta ładowarka była od baterii 12V ale tamta bateria jest już zużyta ale jak nie da się nic zrobić to trudno Dziękuje za odpowiedzi

 Dział: Dowolne tematy o wszystkim   Wątek: Problem z Baterją

 Tytuł: Problem z Baterją
Napisane: Śr lut 17, 2010 6:29 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1562


Witam!.Mam taki problem że mam ładowarkę od innej baterii i chciałbym ją przerobić na ładowarkę do jakiegoś pakietu 7.2 V.Czy da się to przerobić zmienić końcówkę albo coś.Zrobiłem zdjęcia Proszę o pomoc.Odpisać albo gg 20384984 pisac nawet jak jestem niedostępny to pużniej zobacze. tutaj są zdjęcia...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 7 ]


Teraz jest Śr cze 24, 2026 12:28 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL