| Autor |
Wiadomość |
Dział: Aparatury Wątek: Zakup aparatury |
| dawid18011996 |
|
Napisane: Pt sty 22, 2010 8:27 pm
|
|
Odpowiedzi: 5 Wyświetlone: 1009
|
Chcę kupić aparaturę do 200zł 2kanałową i pyt.1 czy mogę podpiąć tyle mocy ile mi potrzeba czy to zależy od sprzętu pyt.2 jak podłańcza się regulator proszę o zdjęcie i opis. |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: pierwsze autko |
| dawid18011996 |
|
Napisane: Śr sty 20, 2010 7:47 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 976
|
| Ten b44 mnie interesuje lecz nie umiem znaleź schematu aniej części macie może jakąś stronę www |
|
 |
Dział: Jak zacząć ? Wątek: pierwsze autko |
| dawid18011996 |
|
Napisane: Śr sty 20, 2010 4:44 pm
|
|
Odpowiedzi: 6 Wyświetlone: 976
|
chciałbym zbudować model 1:10 może być off road albo on road proszę podać wszystkie części jakie są potrzebne tylko nie pisać aby kupić |
|
 |
Dział: Aparatury Wątek: aparatura pomoc |
| dawid18011996 |
|
Napisane: Śr sty 20, 2010 4:29 pm
|
|
Odpowiedzi: 2 Wyświetlone: 632
|
Mam aparaturę z zabawki 27mhz chciałbym się dowiedzieć czy mogę kupić odbiornik jeśli tak proszę o link z allegro.
Gdzie można kupić podwozia. |
|
 |
| Sortuj wg: |