Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 7:21 am

Teraz jest So cze 27, 2026 7:21 am


Znalezione wyniki: 4
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Aparatury   Wątek: Zakup aparatury

 Tytuł: Zakup aparatury
Napisane: Pt sty 22, 2010 8:27 pm 

Odpowiedzi: 5
Wyświetlone: 1009


Chcę kupić aparaturę do 200zł 2kanałową
i
pyt.1 czy mogę podpiąć tyle mocy ile mi potrzeba czy to
zależy od sprzętu
pyt.2 jak podłańcza się regulator proszę o zdjęcie i opis.

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: pierwsze autko

 Tytuł: Re: pierwsze autko
Napisane: Śr sty 20, 2010 7:47 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 976


Ten b44 mnie interesuje lecz nie umiem znaleź schematu aniej części macie może jakąś stronę www

 Dział: Jak zacząć ?   Wątek: pierwsze autko

 Tytuł: pierwsze autko
Napisane: Śr sty 20, 2010 4:44 pm 

Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 976


chciałbym zbudować model 1:10 może być off road albo on road proszę podać wszystkie części jakie
są potrzebne tylko nie pisać aby kupić

 Dział: Aparatury   Wątek: aparatura pomoc

 Tytuł: aparatura pomoc
Napisane: Śr sty 20, 2010 4:29 pm 

Odpowiedzi: 2
Wyświetlone: 632


Mam aparaturę z zabawki 27mhz chciałbym się dowiedzieć czy mogę kupić odbiornik jeśli tak proszę o link z allegro.

Gdzie można kupić podwozia.
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 4 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 7:21 am


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL