| Autor |
Wiadomość |
Dział: Tuning stylistyczny Wątek: Powitanie i prablem z comanche |
| LukaszYFZ |
|
Napisane: Pn sie 03, 2009 12:15 am
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1412
|
To forum jest do bani Administracja olewa sprawę, nie chcą mi się wyświetlać działy po za dwoma, pisałem e-meila do administratora - 0 reakcji. Dziękuję za takie forum Żegnam i pozdrawiam |
|
 |
Dział: Tuning stylistyczny Wątek: Powitanie i prablem z comanche |
| LukaszYFZ |
|
Napisane: Śr lip 29, 2009 1:03 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1412
|
| Nie, był odpalany co jakiś czas, i trochę jeżdżony. Zawsze spuszczałem resztę paliwa z baku po jeździe. Co mam zrobić aby model czysto wchodził na obroty? |
|
 |
Dział: Tuning stylistyczny Wątek: Powitanie i prablem z comanche |
| LukaszYFZ |
|
Napisane: Wt lip 28, 2009 5:41 pm
|
|
Odpowiedzi: 3 Wyświetlone: 1412
|
| Witam wszystkich, od razu przepraszam, że piszę w złym dziale ale nie chcą mi się wyświetlić inne. Nazywam się Łukasz Frankowski, od 3 lat jestem posiadaczem modelu carson comanche. Mam z nim problem gdyż, leję paliwo 95 oktanów, mieszankę robię 2x 100 ml. na 5 l. Model strasznie kopci, nie chce jec... |
|
 |
| Sortuj wg: |