Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest So cze 27, 2026 9:37 pm

Teraz jest So cze 27, 2026 9:37 pm


Znalezione wyniki: 3
Szukaj w wynikach:

Autor Wiadomość

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: Powitanie i prablem z comanche

Napisane: Pn sie 03, 2009 12:15 am 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1412


To forum jest do bani :evil: :evil: Administracja olewa sprawę, nie chcą mi się wyświetlać działy po za dwoma, pisałem e-meila do administratora - 0 reakcji. Dziękuję za takie forum
Żegnam i pozdrawiam

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: Powitanie i prablem z comanche

Napisane: Śr lip 29, 2009 1:03 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1412


Nie, był odpalany co jakiś czas, i trochę jeżdżony. Zawsze spuszczałem resztę paliwa z baku po jeździe. Co mam zrobić aby model czysto wchodził na obroty?

 Dział: Tuning stylistyczny   Wątek: Powitanie i prablem z comanche

Napisane: Wt lip 28, 2009 5:41 pm 

Odpowiedzi: 3
Wyświetlone: 1412


Witam wszystkich, od razu przepraszam, że piszę w złym dziale ale nie chcą mi się wyświetlić inne. Nazywam się Łukasz Frankowski, od 3 lat jestem posiadaczem modelu carson comanche. Mam z nim problem gdyż, leję paliwo 95 oktanów, mieszankę robię 2x 100 ml. na 5 l. Model strasznie kopci, nie chce jec...
Sortuj wg:  
Strona 1 z 1 [ Znalezione wyniki: 3 ]


Teraz jest So cze 27, 2026 9:37 pm


Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL