Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest N maja 05, 2024 3:35 pm

Teraz jest N maja 05, 2024 3:35 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 1:35 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 2:59 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Konstancin Auto:OFNA Dominator
Witam.

Jestem tu całkiem świeżo-nowy :) Na imie mi Bartek, posiadam Ofne Dominatorka od bardzo,bardzo niedawna.

Odrazu mam pytanie - czy do silnika hyper.21 koniecznie TRZEBA lac 20% paliwko czy narazie mozna 10% - na tym sie nauczyc modelu i dopiero potem szalec na 20%?

Ponizej troche fotek moje ofki z zamontowanymi juz mojej produkcji neonami :) BTW. tak sie sklada ze.. hehe jestem jednym z pierwszych ludzi ktorzy je sprzedawali na allegro :) wiec temat neonkowy mam obcykany do granic przyzwoitosci :D

Pozdrawiam
Ghandi

http://autokacik.pl/files/274534013-neon2.jpg
http://autokacik.pl/files/274534013-neon4.jpg
http://autokacik.pl/files/274534013-neon9.jpg

_________________
Jak ty komu tak kom tobie.


Ostatnio edytowano Śr maja 04, 2005 2:52 pm przez Ghandi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 1:54 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 10, 2004 7:10 pm
Posty: 402
Lokalizacja: Strzelce Opolskie
Można lać ale 10% ale przy małych obrotach silnik gaśnie a pozatym wyżyć foty i daj linki do nich

_________________
Samochody:
Ofna Ultra Lx Comp II (odbudowa)
Hpi Sprint 2
Hpi Micro Rs 4 (Sprzedam)
"Asso RC18T" (Sprzedam)
Heli:
Trex 500 ESP
Trex 450 SE v2
Samoloty:
Rwd 5 by skazoo


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 2:00 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 2:59 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Konstancin Auto:OFNA Dominator
mknet napisał(a):
Można lać ale 10% ale przy małych obrotach silnik gaśnie a pozatym wyżyć foty i daj linki do nich


siemasz - pewnie silnik mam nie ustawiony dobrze (choc wkreca sie na obroty itp itd) bo napewno nie gasnie mi na wolnych obrotach, chodzi równo. Paliwo to MT QuickFire 10%. Choc nie wiem co mozna uznac za 'wolne' obroty przy tym silniku :) a co do fotek, nie widac ich??? ( ja wsjo widze).

Pozdrawiam
Ghandi

_________________
Jak ty komu tak kom tobie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 2:05 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 12:07 pm
Posty: 475
Lokalizacja: Kęty
Ghandi napisał(a):

a co do fotek, nie widac ich??? ( ja wsjo widze).

Pozdrawiam
Ghandi


No właśnie o to chodzi że je widać - poczytaj trochę to to zrozumiesz o co chodzi http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=5037 oraz http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?t=4187

_________________
Pozdrawiam Sławek Forystek
TB-01 (sprzedany), HPI Nitro RS4 3 evo (sprzedany), Serpent Impuls (sprzedany), w najbliższych planach REVO :)
GG: 6144700, SKYPE: SForrest_PL


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 2:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 27, 2003 12:53 pm
Posty: 4236
Lokalizacja: Kraków
Witaj Ghandi :) :mrgreen: widze ze na AK malo ludzi sie interesuje RC to tu przybyles <OK>

_________________
Pozdrawiam
AE TEAM


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 2:40 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 2:59 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Konstancin Auto:OFNA Dominator
Bugi napisał(a):
Witaj Ghandi :) :mrgreen: widze ze na AK malo ludzi sie interesuje RC to tu przybyles <OK>


hehe no ba, tu liczniki chocia działają :shock: 8) Ty mi lepiej powiedz co ja mam zrobci zeby w profilu miec fote bo jakos nie moge zmniejszyc do 6kb :D

_________________
Jak ty komu tak kom tobie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 2:58 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
Witam nowego uzytkownika. Ale tak: jesli chcesz cos dopisac do poprzedniego postu to uzyj opcji"Edit", nie pisz dwoch postow pod rzad(stary usunalem bo tresc sie powtarzala), ale mysle, ze to przeocznie z Twojej strony; po drugie nie pisz pogrubiona czcionka, bo to jest forma wyrazania np. gniewu. Ladnie jest to opisane w "Netykiecie" na poczatku forum. Kolejna sprawa to wyrzuc to paliwo :!: Meczylem sie na tym przez 5 litrow, to byl koszmar. Zalalem potem MT QwickSpeed, bylo troche lepiej, ale dobrze by bylo zmienic to na Tornado badz RunnerTime, bo na tych plynach silniki calkiem inaczej parcuja, a z MT caly czas mialem problem z przegrzewaniem silnika.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 3:05 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 2:59 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Konstancin Auto:OFNA Dominator
m-peter napisał(a):
Witam nowego uzytkownika. Ale tak: jesli chcesz cos dopisac do poprzedniego postu to uzyj opcji"Edit", nie pisz dwoch postow pod rzad(stary usunalem bo tresc sie powtarzala), ale mysle, ze to przeocznie z Twojej strony; po drugie nie pisz pogrubiona czcionka, bo to jest forma wyrazania np. gniewu. Ladnie jest to opisane w "Netykiecie" na poczatku forum. Kolejna sprawa to wyrzuc to paliwo :!: Meczylem sie na tym przez 5 litrow, to byl koszmar. Zalalem potem MT QwickSpeed, bylo troche lepiej, ale dobrze by bylo zmienic to na Tornado badz RunnerTime, bo na tych plynach silniki calkiem inaczej parcuja, a z MT caly czas mialem problem z przegrzewaniem silnika.


Siemeczka :)

Jakos sie juz przyzwyczailem ze pisze pogrubionym, ale pczywiscie dostosuje sie :)

Co do paliwa - narazie spalilem ze 2-4 zbiorniki paliwa wiec trudno mi sie wypowiedziec jakos rzeczowo ale z tego co zauwazylem nie mam z nim jakichs wiekszych problemow - silnik sie wkreca na obroty, nie jest zbyt gorący, w sumie - nie mam jakichs powodów do narzekań. Nie mam tez niestety porównania do paliwa innych producentow. Narazie jednak musze sie wstrzymac z zakupami z uwagi na to ze czekam na komplet tylnego zawieszenia + body ofnowskie. Ale - jesli sie uda byc na zawodach w Piasecznie to moze skusze sie na 1litr innego paliwka.

_________________
Jak ty komu tak kom tobie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 3:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
A mam pytanie. Dotarles silnik? Bo jesli nie, a przepaliles 2-4 baczki paliwa i wkrecasz silnik na wysokie obroty to niezbyt dla niego dobrze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 3:15 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 2:59 pm
Posty: 19
Lokalizacja: Konstancin Auto:OFNA Dominator
m-peter napisał(a):
A mam pytanie. Dotarles silnik? Bo jesli nie, a przepaliles 2-4 baczki paliwa i wkrecasz silnik na wysokie obroty to niezbyt dla niego dobrze.


Kupilem juz uzywany egzemplarz. Trudno mi powiedziec czy dotarty ( ma za sobą juz ze 5 litrow paliwa 10% wypalonego). Nie jestem w stanie powiedziec czy poprzedni wlasciciel dotarl go dobrze czy tez nie (zapoznalem sie juz z materialami na stronie producenta silnikow oraz na rcauto.pl). Wg moich subiektywnych wrazen silnik jest dobrze utrzymany i raczej byl dotarty prawidlowo. Mam za sobą pare ladnych lat dlubania w motocyklach, samochodach - mechanika i silniki nie są mi obce :)

_________________
Jak ty komu tak kom tobie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 04, 2005 5:32 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 12, 2004 8:22 am
Posty: 3628
Lokalizacja: Wrocław
To dobrze. 8) Bo zdarzaja sie takie "egzeplarze", ze po wyjeciu modelu z pudla odrazu daja w palnik :lol: . W takim razie zycze udanej zabawy, co ja mowie, zabawa z modelami zawzse jest udana.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 05, 2005 3:47 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 01, 2005 9:56 pm
Posty: 7
Lokalizacja: warszawa
takie prosciutkie pytanko do zawodów w Piasecznie
czy ktos moze wie gdzie dokladnie sie znajduje ten tor?
i Armi krajowej 1 mi nie wystarczy bo bylem dzis na tej ulicy rowerkiem i za nic nie moglem tego znalezc numerki sa tylko parzyste, wiec o 1 wogule nie ma mowy?
ktos wogule byl tam? czy moze jeszcze ten tor wogule nie istnieje

Po pierwsze to umiesz czytac? Wyraznie jest napisane, ze emblemat moze byc 80x80pikseli. Po drugie przeczytaj "Netykiete" na samej gorze forum i nie wcinaj sie w jakis temat ze Swoim pytanie. Troche ono tutaj nie pasuje.m-peter


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Teraz jest N maja 05, 2024 3:35 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL