Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:47 pm

Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:47 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:25 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt lut 18, 2005 3:25 pm
Posty: 188
Lokalizacja: ..::zip stacja::.. Autko : tt-01 i stampede
u mnie nie jest tak źle.. mam 2 modele... tata daje kase bez problemu.. mama troche gorzej... no ale zaciekawila mnie sytuacja z Tamiya TT-01 ( pierwszy model ) jak nie mogłem złożyć zębatki odbirającej i tata przyszedł zobaczyć jak mi idzie i wzioł instrukcje i składał :lol: albo dróga z Traxxasem Stampede.... po jezdzie położyłem go na stole a tata z kąś tam przyjechał i oglądał.. zaciekawiło go miękkość zawieszenia :lol: :lol: :lol: starsi teraz nie kcą mi dać kasy :/:P ale jak przyniose poczciwe swiadectwo sprawią mi coś.. moze SAVA :D

_________________
TSD SQUAD wymiata TAmiya TT i TRAXXAS STAMPEDE


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:33 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
u mnie to od tak to nic niema doslownie nic, (nie liczac 1 babci, która czasami cos da :) ) ale od swieta (boze narodzenie, urodziny) to juz inna sytuacja, ale wtedy "to nie na głupoty" (na kompa to pozwalaja, a na model nie, jaka różnica?!?!)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:39 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 15, 2005 7:00 pm
Posty: 750
Lokalizacja: Warszawa
Bo na kompie możesz się uczyć :D
Ale na modelu też (jak spalinowy to budowy silnika) :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 7:43 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
mi raczej kasy nie daja. do mt2 dali ok 50zl wiec malooo. Kiepska sytuacja z kasa nawet bym powiedzial ze BARDZO ZLA. Sam musze zbierac.. od czego jest allegro? Jednak pomogl mi tata mial taka pompe Grundfos wiec poszla za 300zl. Podzielilem sie z Nim na pol ;pp

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 8:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 3:12 pm
Posty: 164
ale na allegro niemożna sprzedawać jeśli nie jest się pełnoletnim - kogo to obchodzi?! :lol: osobiscie mam zamiar sprzedać przedmioty za ponad 300zł i kupic regiel mechaniczny + silnik i moze jakies zebatki 8)

_________________
HSP Spalina on-road: ok. 800zł
Paliwko Big Bang 16%: 80zł
12 akumulatorków + 3 ładowarki: 60zł
___________________
Wnerwianie sie, bo nie chciał odpalić: bezcenne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 8:17 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Ja to tam z kasą się nie przejmuje moją tajemnicą jest zbierać co wpadnie (to babcia da "na książki do szkoły" (:lol: uważaj bo za nie książki kupie :] ) to wrzuce do skarbonki i jakoś to idzie jak powiem mamie że zbieram tyle i tyle i powiem że tyle uzbierałem to coś tam ostatecznie dożuci, a tato nie moze się sprzeciwić - moja kasa i mama mnie broni :twisted:

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 22, 2005 9:50 pm
Posty: 421
Lokalizacja: Warszawa
U mnie z kasa nie ma problemow.Gorzej z tym ze jak chce z tata pogadac to zaczyna mowic ze mam na ten temat obsesje.Wkurza mnie to.Co mam zrobic zeby tak nie bylo?

_________________
Mad Fighter
GG: 5584772
Savage 4.6 - nareszcie :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:06 pm 
Offline

Dołączył(a): N paź 23, 2005 6:03 pm
Posty: 226
Lokalizacja: Łódź
Ja ze starymi nie mam żadnego problemu, w maju zabrałem tatę na targi modelarskie w Łodzi, pokazałem Sava i dałem do zrozumienia zze chciałbym takiego, w Czerwcu wybraliśmy się do sklepu i tata uwoierzył sprzedawcy ze jakis model acme jest lepszy pd sava bo mniejszy mniej zawodny itd. a mmnie wogole nie chcial sluchac. Pozniej pod koniec października powiedziałem że chce kupić sava K.46 SS, i że mam na niego połowę sumy, i że mogę dozbierać albo jakby mi dołożyli to by było fajnie. Najpierw powiedzieli że nie ale po pięciu minutach zmienili zdanie i dokładnie 1 listopada m,iałem model złożony.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 8:13 pm
Posty: 708
Lokalizacja: Łódź
Speed weź się zdecyduj, mnie muwisz co innego, tu piszesz co innego, ja cię nie rozumiem. Z tego co mi mówiłeś to... Z resztą nie wazne...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:10 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 01, 2005 7:43 am
Posty: 1349
Lokalizacja: KRAKÓW ---------RC SMOKI
tak allegro dla pelnoletnich, ja mam 14lat i dokonalem ok 70 transakcji. Wszystko przebieglo pomyslnie - i takie osoby powinny byc dopuszczane


Wiele jest osob takich ktore ida pokazuja mamie chce to i kupuja - to jest fajne wiem, nie musisz dlugo czekac bo zaraz masz taki model. ale tak sobie mysle ze w koncu bym mial 50 modeli i az tak bym sie nie cieszyl. Dobrze ze mam jakies ograniczenie bo cala moja przygoda z rc wygladala by inaczej. Nie mowie ze tak z Wami jest ale wiecie o co mi chodzi.

Moj tata lubi sluchac o autkach, jak mu cos nowego mowie, z mama troche inaczej ale tez czasami wyslucha. Ale co sie dziwic, to ja moze nudzic ;d

_________________
Gallery of my cars

Prosze nie pisac na PW ofert sprzedazy, wymian itd, gdyz nie jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

The end.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 9:30 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn lip 25, 2005 12:22 pm
Posty: 2336
Lokalizacja: Poznań
a ja matce nic nie mówie, bo nic nie jarzy... heh
Tylko z ojcem gadam o modelach...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 11:20 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 27, 2004 3:17 pm
Posty: 731
Lokalizacja: Szczecin
Maximus u mnie to samo. Z tatą spoko mogę pogadać, dużo mi pomaga itp. Natomiast gorzej z kasą. To co jeszcze można samemu to jak najbardziej podpowie itp. w końcu zajmuje się mdoelami latającymi, ale ma taki zasób wiedzy z każdej dziedziny iż we wszystkim może mi pomóc. :D Co mnie oczywiście bardzo cieszy. :twisted: Mama jak mama- inżynierem nie jest, ale jak coś wykombinuję, pokażę to też się troche interesuje. :D Ufff dobrze, że nie mam z rodzicami problemów. ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 11:56 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 30, 2005 7:33 pm
Posty: 386
Lokalizacja: Sosnowiec
nie ma to jak miec 23 lata i miec prace i kupowac sobie co tylko sie chce , oczywiscie w granicach rozsadku bo mam tez studia itd , rc zasjmuje sie od roku ale na amxa mnie wciagnelo to szalenstwo :] , rodzicow nigdy nie sluchalem i zawsze bylo na moim :twisted:

_________________
Custom Made TLT-1 Jeep Wrangler


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 6:54 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Ze mną jest tak samo. Nigdy nie słucham rodziców szczelulnie mamy :D Jak kupuje sobi części to tylko słyszę: I po co ci to badziewie, nie masz na co pieniędzy wydawać" ;) Po trzech dniach i tak przychodzi paczka :) Tata, jak by miał trochę więcej kasy to by mi zawsze dołożył ;)

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 28, 2005 8:22 am 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
Ja też nikogo nie słucham ale to mama mi przy modelu bardziej pomorze :wink:

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Teraz jest Cz cze 25, 2026 1:47 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL