Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:07 am

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:07 am




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor
PostNapisane: So lis 26, 2005 11:06 pm 
Offline

Dołączył(a): Wt paź 04, 2005 6:19 pm
Posty: 1
Sprzedam na czesci subrau impreze BYCMO z RC. Praktycznie wszytkei czesci z wyjatkiem jednej z tylnej piasty, silnika, odbiornika, regulatora oraz jednego serwa oraz karoserii. Czyli praktycznie cale podwozie bez jednej piasty ktora niestety zlamala sie. Jest kilka czesci tuningowych (sprezyny amora, silikonowe tlumiki, regulatory amora, podkladki oporowe oraz polos tylnego kola i 2 lozyska. Jesli interesuje Cie jakas czesc na zapas pisz na maila.
W calosci nikt nie kupi ale poniewaz wymaga tego regulamin cena za calosc 300zl. Sadze ze jesli ktos szuka zapasowych czesci beidze to dla niego ciekawa oferta.

Moge rowniez wystawic na allegro jesli ktos boi sie kupic od nowej osoby na forum:). Moj login na allegro debe1982, mam status SS i ponad 700 punktow w sytemie komentarzy wiec napewno nikogo nie oszukam.

Wszelkie pytania i oferty na debe_allegro@tlen.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Teraz jest Wt cze 23, 2026 10:07 am


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL