Sprzedam na czesci subrau impreze BYCMO z RC. Praktycznie wszytkei czesci z wyjatkiem jednej z tylnej piasty, silnika, odbiornika, regulatora oraz jednego serwa oraz karoserii. Czyli praktycznie cale podwozie bez jednej piasty ktora niestety zlamala sie. Jest kilka czesci tuningowych (sprezyny amora, silikonowe tlumiki, regulatory amora, podkladki oporowe oraz polos tylnego kola i 2 lozyska. Jesli interesuje Cie jakas czesc na zapas pisz na maila.
W calosci nikt nie kupi ale poniewaz wymaga tego regulamin cena za calosc 300zl. Sadze ze jesli ktos szuka zapasowych czesci beidze to dla niego ciekawa oferta.
Moge rowniez wystawic na allegro jesli ktos boi sie kupic od nowej osoby na forum:). Moj login na allegro debe1982, mam status SS i ponad 700 punktow w sytemie komentarzy wiec napewno nikogo nie oszukam.
Wszelkie pytania i oferty na
debe_allegro@tlen.pl