Forum serwisu RC AUTO
  * RC AUTO    * e-mail do ADMINA    * FAQ    * Szukaj   * Użytkownicy
* Zaloguj   * Zarejestruj
Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:49 pm

Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:49 pm




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:10 pm 
Offline

Dołączył(a): Pn wrz 26, 2005 1:43 pm
Posty: 35
Lokalizacja: Jasło
Czesc jestem tu nowy i dlatego moje pytanie brzmi tak jaki model jest jest dobry na poczatek chodzi mi o model torowy:) ale elektryk
Zastanawiam sie na Tamaya:) Prosze o pomoc w tej sprawie

thx for help ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:12 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
najlepszym rozwiązaniem będzie chyba tamiya tt01: bardzo łatwo o części, jest jednym z najtańszych na rynku , bardzo dobrze wykonany i ewentualnie możliwość startu w top stock
Same zalety :D

_________________
Twin Detonator
Ferrari Enzo carson ce-4
Subaru bycmo(w garażu jako częsci zapasowe )
http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:13 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 23, 2005 5:26 pm
Posty: 811
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński - Gołysz
na poczatek tamika TT albo tl a z innyc firm to jest zopele cos inego ale XRAY M18 :)

_________________
"Przypomniałem sobie, czym jest R/C..."
14 października 2009.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:20 pm 
Offline

Dołączył(a): So lis 20, 2004 4:14 pm
Posty: 393
Team Associated TC4/TC3 , Sprint 2 :roll:


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:28 pm 
Offline

Dołączył(a): Pt mar 18, 2005 8:17 pm
Posty: 1764
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Ja powiem tak:
żeby prawdziwą zabawę w regulacjie itp. musisz kupić coś z rzeczy co napisał kolega wyżej.
Ale ja bym ci radził kupić tt-01 - w zupełności ci wystarczy - masa tuningu, prosta konstrukcja...

_________________
Pozdrawiam Michał Sękal
Wspierany przez N.T.H. Usługi leśne


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:29 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 02, 2004 11:03 pm
Posty: 396
Lokalizacja: Sosnowiec
Sunny napisał(a):
Czesc jestem tu nowy i dlatego moje pytanie brzmi tak jaki model jest jest dobry na poczatek chodzi mi o model torowy:) ale elektryk
Zastanawiam sie na Tamaya:) Prosze o pomoc w tej sprawie

thx for help ;)

Jeżeli cię stać to polecam HPI Sprint 2. Wszystkie części są dostępne w kraju, są dość tanie i jest sporo części opcjonalnych. Model ma w pełni regulowane zawieszenie. Dostępna jest cała masa zębatek atakujących i odbierających, tak ,że można dobrać przełożenie na każdy tor i do każdego silnika. Bardzo dobrze się prowadzi i jest mało awaryjny. Można nim startować w zawodach (klasa DTM 540, DTM Standard). Musisz się jednak liczyć z wydatkiem ponad 1000 zł, za model gotowy do jazdy .

_________________
Pozdrawiam :-)
Slash 2 WD
X-Ray T1FK05, M18
1/16 Slash/Revo

Jammin CRT.5 electric


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 8:48 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So wrz 17, 2005 8:16 am
Posty: 68
Lokalizacja: Tarnów
ja mam model Tamiya TA04 po tuningu i jest super napęd paskowy spisuje się exstra uważam że to dobry model


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 21, 2005 9:02 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 08, 2005 9:10 am
Posty: 196
Lokalizacja: Gdynia
http://www.rcauto.pl/modules.php?name=C ... ge&pid=132
tutaj masz link do testu hpi sprint 2 inajlepiej sam oceń

_________________
Twin Detonator
Ferrari Enzo carson ce-4
Subaru bycmo(w garażu jako częsci zapasowe )
http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 3:03 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 09, 2004 12:57 pm
Posty: 1319
Lokalizacja: Warszawa praga Auto: Academy SP3 1/12, Tunder Tiger TIGER4WDS Associated TC3 Team Kit HPI E10 Drift
Ja bym polecal tl 01.
Legenda.
Nie do zdarcia.
Pelno czesci.
Tuning tesz jest.
I jest tansze od tt ;].
Ewentualnie jego kopie (nowa).;]

_________________
http://photobucket.com/albums/b357/SeQ_PL/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 22, 2005 3:09 pm 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 12:03 pm
Posty: 557
Lokalizacja: Kraków/England
Wszystko rozchodzi się o kasę. Może niech pierw chłopak powie, ile maksymalnie może wydać na model :?:

_________________
Łukasz - .:RC SMOKI KRAKÓW:.
FG Monster Beetle ;) 40.675 CH51
GG:7897995 :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Teraz jest Pt cze 26, 2026 8:49 pm


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL